Ailece İzlenecek Filmlerden İnanılmaz Aile 2 Tanıtıldı

Sinema 21 Şubat 2018 22:02
Videoyu Aç Ailece İzlenecek Filmlerden İnanılmaz Aile 2 Tanıtıldı
A
a

Ailece izlenecek filmlerden olan İnanılmaz Aile 2 tanıtımı yapıldı.

Özellikle çocukların olmakla birlikte tüm ailenin çok sevdiği kahramanlar ailesi, “İnanılmaz Aile 2” ile evlerimize geri dönmeye hazırlanıyor. Ailece izlemekten zevk alacağımız İnanılmaz Aile 2 animasyon filmi ile çocuklarınızla zevkli saatler geçirebilirsiniz. 
 

İnanılmaz Aile 2 animasyon filminin kısa konusu :


 Ailece izlenecek filmlerden olan bu yapımda, Helen, Bob'u Violet ve Dash ile bırakıp "normal" hayatının günlük kahramanlık işlerine yoğunlaşır. Bu herkes için zor bir değişim olur.

Ailenin bebek Jack-Jack’in gelişen süper güçlerinden habersiz olması işi daha da zorlaştırır. Filmin yeni kötü adamı zeki ve tehlikeli bir plan yapınca, aile ve Frozone yeniden birlikte çalışmanın bir yolunu bulmalıdır. Tabii, söz konusu İnanılmaz Aile olunca söylemesi kolay. 

Brad Bird (“Demir Dev,” “İnanılmaz Aile”) tarafından yönetilen ve yapımcılığı John Walker (“İnanılmaz Aile”) ve Nicole Grindle (“Sanjay’ın Süper Ekibi” kısa film, “Oyuncak Hikayesi 3” yardımcı yapımcı) tarafından yapılan “İnanılmaz Aile 2” 22 Haziran 2018 tarihinde vizyona girecek.

İNANILMAZ AİLE 2 FRAGMANIFilmin Adı: İnanılmaz Aile 2 Ailece izlenecek filmler den 


Yönetmen Brad Bird
Oyuncular: Craig T. Nelson, Holly Hunter, Sarah Vowell devamı
Tür Animasyon, Aile
Ülke ABD
Vizyon tarihi 22 Haziran 2018

Dünyayı kurtarmaya ant içmiş İnanılmaz Aile’nin devam halkası olan filmi 3 yaş ve üzeri çocuklarınızla birlikte ailece zevkle izleyebilirsiniz.  Filmde Jack-Jack'in süper güçlerinin gelişmeye başlaması sebebiyle, Bob'un ağırlıklı ilgisi küçük süper kahramanda olacak. Helen dünyayı kurtarmakla meşgulken, Bob da Jack-Jack'in süper güçlerini kontrol edebilmesi için onu eğitmeye çalışacak.

Senaryosu Brad Bird tarafından kaleme alınan filminin orijinal seslendirme kadrosunda ise Craig T Nelson; Bob/Mr Incredible, Holly Hunter; Helen/Elastigirl, Sarah Vowell; Violet Parr, Samuel L Jackson; Lucius Best / Frozoneve Huck Milner; Dash Parr olarak yer alıyor.

Evet inanılmaz Aile 2 filmi Ailece İzlenecek Filmlerden olan bu animasyon filmi 22 Haziran 2018'de sinemalarda olacak.Fragmanı yayınlandı. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu habere bakınız! Kapat


Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle