Avlu 35.Bölüm'de işler iyice karışıyor

Diziler 14 Mart 2019 20:36
Videoyu Aç Avlu 35.Bölüm'de işler iyice karışıyor
A
a

Avlu dizisinin 14 Martta yayınlanan 34.bölümü özetsiz olarak ekrana geldi. Saat: 20:00'de Star Tv ekranlarında sevenleri ile buluşan dizi yine büyük ilgi gördü. Şimdiden AVLU 35.Bölüm'de nelerin olacağı ve fragmanı merak ediliyor.

Deniz tekrar hapse döner. Kudret öldü zannettiği Deniz'i görünce şok geçirir. Kudret ile arasındaki çatışma tekrar başlar. Azra ise dışarda Kudret'in adamları ile mücadeleye devam etmektedir. Yeni bölümden ilk fragmandan gelen bu görüntülerle Avlu 35.Bölüm Fragmanı az önce yayınlandı. 

Avlu'nun son bölümünde neler oldu? Avlu 34. bölüm yayınlandı. Son bölümde Kudret’in adamları evi yaylım ateşine tutar. Hasan ve Azra kurşunların hedefi olmaktan kılpayı kurtulur. Bu arada Azra kolundan vurulur. Hasan’ın annesi eline tüfek alarak ateş edenler karşı koymaya çalışır. Deniz'e öldü süsü verilerek suçsuz olduğunun ıspatlanması ve Kudret'in oyunları nasıl açığa çıkarılarak. Polislerin planı tutacak mı? Azra'yı dışarda öldürme talimatı veren Kudret'in planını öğrenen Komiser Azra'yı neden Adalete teslim etmedi. Avlu 35.Bölüm fragmanı ve son bölüm detayları...
 

AVLU 35.BÖLÜM FRAGMANI 
Avlu 35. yeni bölüm fragmanı geldi! Kudret, Deniz'i ortadan kaldırdığını düşünerek kutlama yapıyor. Yeni fragmanda; Azra’yı Deniz’in sandığı mezarının başında kıskıvrak yakalayan Tolga ona kelepçeleri takıyor. Azra’nın silah çekip “güle güle” dediği sahne gerilimi artırıyor. Kudret Deniz’i ortadan kaldırdığını düşünürken eski günlerine dönmenin keyfini süreken kör mahkum Deniz’in ardından geride kalanlara Kudret’in elbet yaptıklarının cezasını çekeceğini söyleyerek birbirlerine kenetlenmeleri için öğüt veriyor.

DENİZ AMELİYATAN ÇIKIYOR

Ameliyattan çıkan Deniz şimdi ağrılarla boğuşuyor. Hasan ve Azra kaçarken Deniz'i de acil olarak ameliyata alırlar. Polisler ve Jandarma Azra'nın peşindeyken Tolga kovalamacadan bir sonuç alamayacaklarını düşünerek olay yerinden ayrılıp köylüleri sorgulamaya giderler. Cezaevine gelen savcı herkesin sorgulanacağını söyleyerek herşeyi açıkça anlatmalarını ister. Herkes olayın şokunu yaşarken savcı Kudret'in olduğu bölüme giderek onların da sorgulanacağını söyler. Savcı bu işin arkasında Kudret'in olduğunu söyleyince Kudret çileden çıkar ve savcıya diklenir. Zerrin Kudret, İpek ve Hacer'i hücreye atar.


AVLU 35.SON BÖLÜM FRAGMANI İZLE


HASAN VE AZRA KAÇIYOR

Hastanede Deniz'i geri döndürme çabalarından bir sonuç alınamaz. Bu arada Tolga Azra'nın bulunduğu eve gelmiştir. Her tarafta boş kovanları görür. Hasan'ın evinin kapısını çalarken Azra ve Hasan arka kapıdan kaçarlar. Kapıyı açan Hasan'ın annesine Azra'yı sorar ancak öyle birinin olmadığını söyler. Tolga içeri girerek evde arama yapar. Hasan'ın annesine gerçekleri anlatması için baskı yapar ama onun konuşmaya niyeti yoktur. Sonuç alamayınca annesinin karakola götürülmesini ister.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Scroll Ad 300x250
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle