Avlu 35.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Diziler 12 Mart 2019 00:01
Videoyu Aç Avlu 35.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?
A
a

Avlu 34.son bölümde; Kudret'in gerçekleştirdiği saldırıda Deniz'e bıçak saplaması koğuşta büyük ses getirirken, acilen hastaneye sevk edilen Deniz'in yaşamını yitirdiği öğrenildi. Avlu son bölümde; Deniz'in son nefesini verdiğini öğrenen Azra tarifi mümkün olmayan acıyla mezarına gitti. Avlu 35.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 33. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kudret, Deniz’i bıçakladıktan sonra acilen hastaneye kaldırılıyor. Hasret, Dudu ve Yonca gözyaşlarına boğulur. Melis Deniz’in bıçaklandığını öğreniyor. Bu arada Tolga, Azra’nın saklandığı evin yerini öğrenir ve hemen harekete geçer. Kudret’in adamları evi yaylım ateşine tutar. Hasan ve Azra kurşunların hedefi olmaktan kılpayı kurtulur. Bu arada Azra kolundan vurulur. Hasan’ın annesi eline tüfek alarak ateş edenler karşı koymaya çalışır. Azra, dışarda Vecdi’yi görür. Hasanve annesi karşı kyarlarken Azra bir silah da kendisine ister.

HASAN VE AZRA DİRENİYOR

Vecdi içerdekilere seslenerek Azra’yı teslim etmesini ister. Hasan “sıkıysa gel al” derken, annesi de “Bir Karadenizlinin evinden hirinin alındığı nerde görülmüş” diyerek ateş etmeye devam eder. Deniz ambulansla hastaneye getirilirken durumu çok kritiktir. Hasan ve annesi ile birlikte Azra Vecdi’nin adamlarına direnirler. Vecdi adamlarından birinden içeri girmesini ister.

DENİZ’İN KALBİ DURUYOR

Hastaneye getirilen Deniz’in kalbi durmuştur. Şok cihazıyla hayata döndürülmeye çalışılır. Hasan’ın dayısı silah seslerini duyunca yardıma gelir. Vecdi Azra’yı alamayacaklarını anlayınca adamları ile birlikte kaçar. Melis, Murat ile konuştuktan sonra Hasret, Dudu ve Yonca’ya Deniz’in durumunu anlatır. Melis, Zerrin’i durdurarak bu yaşananların hesabını vereceğini söyleyerek ona gözdağı verir.

AVLU SON BÖLÜM İZLE

HASAN VE AZRA KAÇIYOR

Hastanede Deniz’i geri döndürme çabalarından bir sonuç alınamaz. Bu arada Tolga Azra’nın bulunduğu eve gelmiştir. Her tarafta boş kovanları görür. Hasan’ın evininkapısını çalarken Azra ve Hasan arka kapıdan kaçarlar. Kapıyı açan Hasan’ın annesine Azra’yı sorar ancak öyle birinin olmadığını söyler. Tolga içeri girerek evde arama yapar. Hasan’ın annesine gerçekleri anlatması için baskı yapar ama onun konuşmaya niyeti yoktur. Sonuç alamayınca annesinin karakola götürülmesini ister.
DENİZ AMELİYATAN ÇIKIYOR

Hasan ve Azra kaçarken Deniz’i de acil olarak ameliyata alırlar. Polisler ve Jandarma Azra’nın peşindeyken Tolga kovalamacadan bir sonuç alamayacaklarını düşünerek olay yerinden ayrılıp köylüleri sorgulamaya giderler. Cezaevine gelen savcı herkesin sorgulanacağını söyleyerek herşeyi açıkça anlatmalarını ister. Herkes olayın şokunu yaşarken savcı Kudret’in olduğu bölüme giderek onların da sorgulanacağını söyler. Savcı bu işin arkasında Kudret’in olduğunu söyleyince Kudret çileden çıkar ve savcıya diklenir. Zerrin Kudret, İpek ve Hacer’i hücreye atar.AVLU 34.BÖLÜM 14 Martta ekrana gelirken, AVLU 35.BÖLÜM İSE 21 Mart Perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölüm fragmanları aileceizle.com sitemizden takip edebilirsinz. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Scroll Ad 300x250
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle