Avlu 36.Bölüm fragmanı ve detaylar

Diziler 21 Mart 2019 20:57
Videoyu Aç Avlu 36.Bölüm fragmanı ve detaylar
A
a

AVLU 36.Bölüm 28 Mart Perşembe günü ekranda.

AVLU 36.BÖLÜM FRAGMANI VE DETAYLAR

Bugün itibarıyla yayınlanan Avlu dizisinin son bölümü ile Deniz tekrar cezaevine dönüyor. Arkadaşlarını bırakamayan Deniz her şeyi göze alarak cezaevine dönmesi ile tekrar dengeleri değiştiriyor. Kudret'i  köşeye sıkıştıran Deniz ne yapacak?

Kudreti son kez ikaz eden Deniz ne dedi. Deniz: Bizden sana zarar gelmeyecek, ancak senden gelirse kendimizi savunuruz.

AVLU 36.BÖLÜM FRAGMANI VE DETAYLAR

Şaşkına dönen Kudret ve Cezaevi müdüresi ne yapacaklar. Karanlık planların arasından kendisini ve arkadaşlarını kurtarma peşinde olan Deniz bu kötü planlara nasıl karşılık verecek. Avlu 36.son bölümde neler yaşanacak. Azra'yı son anda kurtaran komiser'in amacı ne?

Avlu 36.Bölüm'de Kudret Ölecek Mi?

Deniz'i karşısında görünce kendi arkadaşlarından öfkesini çıkaran Kudret'in sonu merak ediliyor. Deniz'in arkadaşlarında ise büyük bir mutluluk yaşanmaktadır. 

Avlu 36.Bölümüyle 28 Mart Perşembe günü STAR TV ekranlarında sevenleri ile buluşacağı günü beklerken dizinin son bölümünde yaşanacakları ile ilgili detayları son bölüm fragmanından öğreneceğiz. Dizi biter bitmez fragmanı yayınlanırsa sitemize hemen ekleyeceğiz. AVLU ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER OLDU

Deniz'in dönüşü Avlu'da dengeleri değişti

Deniz'in dönüşü avluda kopmak üzere olan kıyametin önüne geçmiştir. Bu aynı zamanda Kudret'in geçici zafer sarhoşluğunun da sonudur. Azra, dışarıda canı pahasına hedeflerinin peşinden koşarken içeride de Deniz bir şeyler planlamaktadır. Bu sırada tüm gözler Zerrin'in gizemli karanlığına yönelmiştir.

AVLU 36.BÖLÜM FRAGMANI VE DETAYLAR


Deniz cezaevinde başından geçenleri anlatırken, Ölümle yaşam arasında incecik bir cizgi var. Ancak böyle yaşanmaz derken, kendisinden istenen bu cılgınlığı durdurması işini nasıl halledecek. Kavgada ölen Nazan'ın acısını halen yaşayan Deniz kendisini hayatı boyunca affetmeyecek. Avlu 36.Bölüm'de Kudret'ten neler isteyecek. Köşeye sıkışan Kudret barış teklifini kabul edecek mi?

Mert'i arayan Kudret yeni planlarını nasıl devreye sokacak. Cezaevi müdürüne gerçekleri anlatmayan Deniz bu işi bitirme planları yapıyor. Önce Kudret'in dışardaki adamlarını bitirmeden bu işin bitmeyeceği anlaşılmıştır. 

Avlu 36.bölüm fragmanı yayınlandığında aileceizle.com sitesinde izleyebilirsiniz. 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Scroll Ad 300x250
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle