Bir Aile Hikayesi 3.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Diziler 16 Mart 2019 21:07
Videoyu Aç Bir Aile Hikayesi 3.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?
A
a

FOX TV 'nin yeni dizisi Bir Aile Hikayesi 3.Bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Cumartesi günleri yayınlanan dizi şimdilik bir aile filmi olarak dikkat çekiyor.

BİR AİLE HİKAYESİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU
Üçüzlerden birini doğumda kaybeden Cem ve Reyhan hastanedeki kimsesiz bebeği sahiplenir. Taburcu olacakları gün Reyhan’ın karşısına çıkan bir adam onun aklını karıştırır. Cem ve Reyhan evde üç bebekle boğuşurken, Reyhan sahiplendikleri bebekle bir türlü bağ kuramamaktadır.
 
Mahur ve ailesi Şakir’le birlikte kahvaltı yaparken eve çat kapı Reyhan gelir. Mahur ve Şakir bunun paniğini yaşarken, bir sürpriz de Berk ve Beste yapar. Mahur annesine karşı dürüst olup gerçeği anlatmak zorundadır. Halbuki asıl büyük sırrı Reyhan saklamaktadır.
 
Yapımcıya küfredip işi bırakan Berk, menajeri tarafından uyarılır. Özür dileyip ise geri dönmezse her şeyini kaybedecektir. Bunu yapması için de önce ona gelen film teklifini reddetmesi gerekmektedir. Spora başlayan Beste, buluşmaya gelmeyip onu eken Mahçup adamla karşılaşır. Adam ikinci bir şans ister. Erdem’e danışan Beste beklemediği bir tepkiyle karşılaşır.
 

BİR AİLE HİKAYESİ 3.BÖLÜM FRAGMANI

Bir Aile Hikayesi 3.Bölüm fragmanı yayınlandığında aşağıdan izleyebilirsiniz. 


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Scroll Ad 300x250
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle