Çukur'da Yamaç intikam peşinde

Diziler 30 Ekim 2017 16:52
Videoyu Aç Çukur'da  Yamaç intikam peşinde
A
a

Çukur'un yeni bölümünde Yamaç yeni kararlar alıyor. Çukur 2. bölümünde Yamaç yıllar sonra babaocağına tekrar dönüyor. Çukur yeni bölümüyle sevenlerini ekrana kilitleyecek.

Çukur 2. bölümünde, Yamaç babaocağına dönerek yeni kararlar alır. intikam peşinde olan Yamaç'ın aklı bir yandan da Sena'dadır. Çukur aşk ve adrenalin dolu bölümüyle nefesleri kesecek. Çukur heyecan dolu bölümüyle 30 Ekim Pazartesi 20.00'de Show TV'de...

18 yaşında ailesini ve her şeyi arkasında bırakarak ayrıldığı Çukur’a geri dönen Yamaç, hayatında yeni bir döneme adım atar. Ağabeyi Kahraman’ın öldürülmesi, babası İdris Koçovalı’nın hastanede olması Yamaç’ın omuzlarına taşıyabileceğinden daha fazla yük bindirir. Bu esnada Çukur’da intikam yemini edilir. Nefesler tutulur; gözler Vartolu ve adamları ile başta Koçovalı Ailesi olmak üzere mahalle sakinlerinin arasındaki büyük karşılaşmaya çevrilir. İntikam ateşinin yanacağı bölümde adrenalin dozu doruk noktasına çıkarken Yamaç’ın aklı aynı zamanda Sena’dadır. Sevdiği adamı arama çalışmaları sonuç vermeyen Sena, İzmir’e ailesinin yanına gider. Ancak ikili kısa bir zaman sonra bir araya gelecek ve kendilerini büyük bir tehlike altında bulacaktır. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle