Diriliş Ertuğrul 125.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Diziler 20 Kasım 2018 15:39
Videoyu Aç Diriliş Ertuğrul 125.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?
A
a

Diriliş Ertuğrul 124.bölüm 2.fragmanı! Ertuğrul bey yaralanmıştı. "İçimizdeler, yakınlarımızda bir yerdeler" diyen Ertuğrul Bey hainleri araması birkaç bölüm sürecek. Moğollarla amansız mücadelenin içine girecek olan Ertuğrul'u neler bekliyor. İşte yeni bölüm hakkında öne çıkanlar.

Diriliş Ertuğrul 124.Bölüm'de neler olmuştu. Diriliş Ertuğrul 125.bölüm fragmanı yayınlanmadan önce dizinin önceki bölümünü fragmanı ve açıklamalarından bir hatırlayalım. 

İşte son bölüm fragmanı

Diriliş Ertuğrul 125.Bölüm 28 Kasım Çarşamba günü TRT1 ekranlarında sevenleriyle buluşacak. DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

Osman, Teokles ve kızlarını kurtarmak için vuruşmaya girmiş, vuruşurken İlbilge Hatun tarafından kurtarılarak yaralı bir halde obaya getirilmişti. Ertuğrul yaptırdığı tahkikatlardan sonra bu hadisenin arkasında Dragos isminde birinin olduğunu öğrenmiş ve onun derhal bulunmasını emretmişti. Ertuğrul, obaya gelen Moğol devriye birliğinden Hülagü Han’ın vergileri iki katına çıkardığını öğrenmiş, bu sırada küstahlık yapan komutanın elini kesmiş ve bütün meseleleri çözmek üzere Konya’ya doğru yola çıkmıştı…
 
Ertuğrul ve alpları, eli kesilen Moğol komutanının ağabeyi tarafından tuzağa düşürülmüş ve Ertuğrul, Aksakallılar tarafından kurtarılmıştı. Aksakallıların arasına katılan ve orada bir post sahibi olan Ertuğrul’a, kutlu bir vazife verilecektir. Ertuğrul, Türk devleti ve varlığı için hangi mühim vazifeyi üstlenecektir? Bu vazife uğrunda neler yapacak? Ve Bu yolda hangi zorluklarla karşılaşacaktır?DİRİLİŞ ERTUĞRUL 125.BÖLÜM FRAGMANI  sitemize eklenecektir. 

Kendini Çobanoğullarından olarak tanıtan ve obada herkes tarafından sevilip sayılan İlbilge’nin aslında vergi toplamakla ve Söğüt’te yurt tutmakla vazifelendirilen Umuroğulları Beyi Umur Bey’in kızı olduğu öğrenilmişti. İlbilge, babası Umur Bey ve alplarıyla obaya gelmiş, Umur Bey ise Ertuğrul’un otağına girmek istemiş fakat Gündüz tarafından boğazına hançer dayanmıştı. İlbilge bu durum karşısında nasıl bir karşılık verecek? Kayılar ve Umuroğulları arasındaki gerilim nereye varacak? Gündüz, boğazına hançer dayadığı Umur Bey’e ne yapacak?
 
Diğer yandan Söğüt’te kendini zangoç kimliğiyle gizleyen fakat bir Hristiyan örgütünün lideri olan Dragos ise Ertuğrul’a karşı gizli faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.  Adamı olan Teo’yu Ertuğrul’un obasına gönderip Teokles’i öldürmekle vazifelendirmiştir. Teo bu görevi yerine getirebilecek midir? Gizlice görevlendirdiği adamlar sayesinde Gündüz’ü tefecilik tuzağına düşürüp Ertuğrul’un ailesi içinde sarsıntıya yol açan Dragos, şimdi hangi tuzağını devreye sokacaktır?

 

 Diriliş Ertuğrul dizisi 125. yeni bölümü ile 28 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00'da TRT 1 ekranlarına gelecek.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Scroll Ad 300x250
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle