Diriliş Ertuğrul 135.Bölüm Fragmanı 13 Şubat

Diziler 6 Şubat 2019 02:01
Videoyu Aç Diriliş Ertuğrul 135.Bölüm Fragmanı 13 Şubat
A
a

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi DİRİLİŞ ERTUĞRUL 135.Bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. İşte ilk detaylar...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 134.YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Dragos’un kilisenin önünde Ertuğrul’u öldürmek için hazırladığı oyunda bir anda şartlar değişmiş ve Zangoç canı pahasına Ertuğrul’u korumak durumunda kalmıştı. Yaşanan çatışmada Abdurrahman ağır yaralanmış Ertuğrul’un kollarında yaşam mücadelesi veriyordu. Acaba Abdurrahman yaşayacak mı?

Bir yanda Dragos bir yanda Beybolat’la uğraşmak durumunda kalan Ertuğrul Bey’in yürüttüğü gizli faaliyetler Moğolların dikkatinden kaçmamıştı. Hülagü Han’ın peşinde olduğu ve Selçuklu Devlet sırlarını içinde barındıran sandıkla Anadolu’dan toplanan vergilerin bir anda ortadan kaybolması Ertuğrul’u işaret ediyordu. Kendileri açısından yaşanan sıkıntılara son vermek isteyen Moğollar Söğüt’e en vahşi komutanlarından birini göndermiştir. Nökerleri ile Kayı obasını basan Moğol komutan Hayme Ana ve otağdakileri esir almıştır. Ertuğrul, Moğolların eline düşen ailesini kurturabilecek midir?

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 135.BÖLÜM FRAGMANI


Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmıştır. 13 Şubatta yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul 135.Bölüm fragmanı burada 
Diriliş Ertuğrul müthiş bölümleri ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. İzleyiciyi yine ekranlara kitleyecek bölümleriyle ilgiyi tekrar üzerine çekecek olan dizinin yeni bölümleri merakla beklenirken, 134.bölümü 6 Şubatta TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizinin 135.Bölümü 13 Şubatta ekrana gelecek. Yeni moğol saldırılarına hedef olan oba zor durumda. Ertuğrul'un yeni planları neler. Dizinin yeni bölümleri ile ekranlarda izleyeceğiz. Bütün oba beyliklerinden aldıkları çocukları Mankurtlaştırmak isteyen moğollar amaçlarına ulaşabilecek mi?
 
1000
icon
Hakan 6 Şubat 2019 10:10

Moğollar siz bittiniz lan

0 2 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Scroll Ad 300x250
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle