Diriliş Ertuğrul 140.Bölüm Fragmanı 13 Mart

Diziler 6 Mart 2019 23:34
Videoyu Aç Diriliş Ertuğrul 140.Bölüm Fragmanı 13 Mart
A
a

Diriliş Ertuğrul 140. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diriliş Ertuğrul 140. bölüm ilk sahne izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. Diriliş Ertuğrul son bölüm izleyicileri 6 Mart akşamı yayınlanan bölümden sonra 13 Mart akşamı yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...

Diriliş Ertuğrul 140. bölüm fragmanı izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. Diriliş Ertuğrul 140. bölüm ilk sahnenin dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünden sonra yayınlandı. Obaya gelen ölü kime ait diye düşünürken, Süleyman'a ait olduğu ortaya çıktı.  Diriliş Ertuğrul 139. bölümde Moğollarla savaş içinde olan Ertuğrul Bey hain planları ortaya çıkarıyor ve düşmanlarını üzerken dostlarının yüzünü güldürüyor. Diriliş Ertuğrul 140. bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki habermizde.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 140. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI 
Diriliş Ertuğrul 1140. bölüm fragmanı dizinin hemen arkasından yayınlandı. Az sonra sitemize ekleyeceğiz. 13 Mart akşamı Diriliş Ertuğrul 140. bölüm ekranlara gelecek. Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünden hemen sonra

Diriliş Ertuğrul 140. bölüm ilk sahnenin izleyici ile paylaşılması bekleniyor. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 140. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Diriliş Ertuğrul 139. bölüm fragmanını yukarıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 140. BÖLÜMDE NELER OLACAK? 

Ertuğrulun oyun oynadığını anlayan Komutan Alıncak Süleyman'ı öldürerek intikam alır. Obaya gelen Süleyman'ın cenazesi tüm obayı yasa boğar. Artık Ertuğrul ile Alıncak arasında büyük bir savaş başlamıştır. Diriliş Ertuğrul 140.bölümde nelerin olacağını göreceğiz. ancak anlaşılan şu ki. Moğollar sizin işiniz zor olacak. Komutan Alıncak'mı kazanacak. Yoksa Ertuğrul'mu bu sorunun cevabı 13 Martta açığa çıkacak mı? Yoksa bir kaç bölüm devam mı edecek. Her şey ve daha fazlası TRT 1 ekranlarında önümüzdeki hafta çarşamba günü belli olacak. 

Diriliş Ertuğrul yeni bölümde: Ertuğrul Bey Keykavusu aldıktan sonra Moğollar Söğüt'e yeniden saldıracak mı? İki ihtimal var; Birinci ihtimal: Eğer Komutan Alıncak Cengiz Han'ın yasalarına bağlıysa önceden yaptığı anlaşmayı bozamayacaktır. İkinci ihtimal: Keykavusun kaçırılmasını Berke Han'dan bilinecek ve Keykavusun Ertuğrul Bey'de olduğunu ispatlanamayacak.

Komutan Alıncak sır sandığını Hülagu Hana göndermiştir. Dragos, Ertuğrul Bey'in arkasından oyun kurarak sır sandığı Subutaydan almıştır. Dragos'un planı sandığın içinde ki bilgileri öğrenmek ve Moğollar'a altın karşılığında satmak olacaktır. Lakin Dragos işine yarar bilgileri bulamayacaktır.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 139. BÖLÜMDE NELER OLDU?Hülagü Han’ın Sultan Keykavus’u idam ederek Türk obalarına gözdağı vermek istemesi üzerine komutan Alıncak onu Hülagü Han’a götürerek gözüne girmeyi amaçlıyordu. Ertuğrul Bey ise bu planı bozarak Sultan Keykavus’u kaçırıp, Komutan Alıncak’a büyük bir darbe vurmuştu. Komutan Alıncak, Ertuğrul Bey’den şüphelenip Kayı obasını bassa da Ertuğrul Bey Moğollar’ın arasına soktuğu gizli casusu Mergen sayesinde, Sultan’ı Berke Han’ın kaçırdığına inandırmıştı.

Selcan’ın kendisine attığı tokadı sindiremeyen Sırma, Selcan’a hançerle saldırmış fakat kendini savunmaya çalışan Selcan, Sırmay’ı yaralamıştı.

Bu olayı öğrenen Beybolat Bey, sinirinden deliye dönmüş, yargısız infaz yaparak Selcan’a kırbaç cezası vermek istemişti. Ertuğrul Bey ise son anda yetişip bu duruma engel olup Selcan’ı yeniden adil bir şekilde yargılayıp İlbilge’nin verdiği ifadeyle de suçsuz olduğunu ortaya çıkarmıştı.

Ertuğrul Bey, Alıncak’a Moğollardan çalınan altınları verme sözüyle obasını geri almıştı. Alıncak’ın amacı ise altınları aldıktan sonra Ertuğrul Bey’i öldürmekti. Ertuğrul Bey bu oyunu anlayıp Komutan Alıncak’a yeni bir hamle yapmış ve onlardan kaçırdığı Sultan Keykavus’u onlara teslim edeceğini söylemişti. Komutan Alıncak da tüm itibarı bu meseleye bağlı olduğu için bu durumu mecburen kabul etmişti. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Scroll Ad 300x250
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle