Diriliş Ertuğrul 141.Bölüm Fragmanı ve yeni gelişmeler

Diziler 13 Mart 2019 20:46
Videoyu Aç Diriliş Ertuğrul 141.Bölüm Fragmanı ve yeni gelişmeler
A
a

Uç beyliği alınan Beybolat'ın hırsı ve Alıncak'ın manalı sözleri ile yeni bir boyut kazanan Diriliş Ertuğrul 141.Bölüm'ü merakla beklenir oldu. İşte yeni gelişmeler ve bölüm fragmanı...

TRT 1’in reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizi soluksuz izleyeceğiniz 140. Son bölümüyle yine karşınızda. Kirli oyunların bozulduğu son bölümde düşmanlarına karşı yeni planlar hazırlayan Ertuğrul Bey savaşı başlattı. Beybolat Beyi’in düşmanı olduğun öğrenen Ertuğrul Bey’le aynı safta olmaya çalışan Dragos'un yeni planı dikkat çekiyor. Dragos'un 'Artık o bizim ortağımız değil' sözleri dikkat çekiyor. Karşı atağa geçen Ertuğrul Bey, 'Bizi yıldırmak isteyenler bilecek ki biz şehadet yol, yolda karşımıza zorlukları bal eyledik' sözleri izleyicinin kalbini fethedecek. Diriliş Ertuğrul, 141. Yeni bölüm fragmanı ve Moğollar’ın bozguna uğradığı 140. Son bölümüyle yine karşınızda..


TRT 1’in büyük büyük beğeni toplayan dizisi Diriliş Ertuğrul 141. Yeni bölüm fragmanları ve 140. Son bölümüyle izleyicinin karşısına çıkıyor. Ertuğrul beyin işaret ettiği yerden Sultan Keykavus’u almaya giden Moğollar’ı bir sürpriz bekliyor. Yeni bölümde, Ertuğrul tüm sancakları indirterek Kayı sancaklarını yerleştirtiyor. Ertuğrul Söğüt’ü geri alırken, Ertuğrul’un adamları da Keykavus’u büyük bir tehlikeden kurtarıyor. Kirli oyunların bozulduğu son bölümde düşmanlarına karşı yeni planlar hazırlayan Ertuğrul Bey savaşı başlattı. Beybolat Beyi’in düşmanı olduğun öğrenen Ertuğrul Bey’le aynı safta olmaya çalışan Dragos'un yeni planı dikkat çekiyor. Dragos'un 'Artık o bizim ortağımız değil' sözleri dikkat çekiyor. Karşı atağa geçen Ertuğrul Bey, "Bizi yıldırmak isteyenler bilecek ki biz şehadet yol, yolda karşımıza zorlukları bal eyledik" sözleri izleyicinin kalbini fethedecek.  İşte Diriliş Ertuğrul 141. Yeni bölüm fragmanı ve 140. Son bölüm ayrıntılar
 
DİRİLİŞ ERTUĞRUL 141. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE
 
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı henüz yayına girmemiştir. Yayına girdiği an sitemizde sizinle paylaşacağız
 
 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 140. SON BÖLÜMDE NELER OLUYOR? 
 
Alıncak’ın karşısına çıkan Ertuğrul Bey, Sultan Keykavus’u ona teslim edeceğini söyleyerek ağabeyi Gündoğdu’nun effedilmesini ve altınların izini sürmeyi bırakmasını istemişti. Olası bir başarısızlıkta Hülagü Han’ın gazabından korkan Komutan Alıncak, bu şartları kabul etmiş gibi gözükmüştü. Ertuğrul beyin işaret ettiği yerden Sultan Keykavus’u almaya giden Moğollar’ı bir sürpriz beklemekteydi...
 
Olayları dışarıdan izleyen Dragos, eski sultanı tanımış ve onu kaçırmak için moğol askerlerini öldürmüştü. Moğollar’a yardıma gelen Beybolat ve askerleri Dragos’un adamlarıyla uğraşırken Turgut, Bamsı ve Alpler Sultan Keykavus’u kaçırmış Beybolat’ın baş alpı Yınal’ı ve Komutan Alıncak’ın baş nökeri Subutay’ı öldürmüştü.
 
Tüm bu olaylar sırasında Ertuğrul Bey ve alpları Söğüt’e çıkarma yapmış ve uç beyliğinin merkezini geri almıştı. Ertuğrul Bey ve Dragos cephesinde bunlar yaşanırken gönülsüzce af beratı vermek zorunda kalan ve altınların peşini bırakacağına dair Ertuğrul Beye söz veren Alıncak, Beybolat’la başbaşa vererek başka bir plan yapmıştı. Af beratının Gündoğdu’ya ulaşmaması için bu beratı babasına götüren Süleyman’a tuzak kurulmuştu. Beybolat’ın adamları tarafından mağaraya götürülen Süleyman’ın durumu endişe vericiydi…
 
Olayları dışarıdan izleyen Dragos, eski sultanı tanımış ve onu kaçırmak için moğol askerlerini öldürmüştü. Moğollar’a yardıma gelen Beybolat ve askerleri Dragos’un adamlarıyla uğraşırken Turgut, Bamsı ve Alpler Sultan Keykavus’u kaçırmış Beybolat’ın baş alpı Yınal’ı ve Komutan Alıncak’ın baş nökeri Subutay’ı öldürmüştü. 
 
Tüm bu olaylar sırasında Ertuğrul Bey ve alpları Söğüt’e çıkarma yapmış ve uç beyliğinin merkezini geri almıştı. Ertuğrul Bey ve Dragos cephesinde bunlar yaşanırken gönülsüzce af beratı vermek zorunda kalan ve altınların peşini bırakacağına dair Ertuğrul Beye söz veren Alıncak, Beybolat’la başbaşa vererek başka bir plan yapmıştı.
 
 
Af beratının Gündoğdu’ya ulaşmaması için bu beratı babasına götüren Süleyman’a tuzak kurulmuştu. Beybolat’ın adamları tarafından mağaraya götürülen Süleyman’ın durumu endişe vericiydi…
 
Acaba Süleyman konuşacak mı? Söğüt’ü ve uç beyliğini yitirmesinin yanında en yakın adamı Yınal’ı kaybeden Beybolat’ın yeni oyunu ne olacak? Ertuğrul ve Alıncak arasında kendilerine bir yol çizmeye çalışan Dragos ve adamları elde ettikleri sandıktan ne öğrenecek? Uç beyliğini kaybettikleri için çok üzülen Sırma ve İlbilge nasıl bir yol izleyecek? 
 
 
DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 
DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
 Diriliş Ertuğrul Son Bölüm'de Beybolat'ın yeni oyunları ile başlayan dizi nasıl bir gelişmelere sahne olacak. Alıncak'ı Ertuğrul'un üzerine salmak isteyen Beybolat amacına ulaşabilecek mi?

Alıncak'ın Ertuğrul'u tuzağa çekme planları, Beybolat'ın kılıç hakkı iddiaları ve Akrep ateş çemberine düştü. Bu ateş çemberinden çıkma planları Alıncak'ı nasıl bir yok oluşa sürükleyecek. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 141.BÖLÜM FRAGMANI VE DETAYLAR


Hülagü Han’ın Sultan Keykavus’u idam ederek Türk obalarına gözdağı vermek istemesi üzerine komutan Alıncak onu Hülagü Han’a götürerek gözüne girmeyi amaçlıyordu. Ertuğrul Bey ise bu planı bozarak Sultan Keykavus’u kaçırıp, Komutan Alıncak’a büyük bir darbe vurmuştu. Komutan Alıncak, Ertuğrul Bey’den şüphelenip Kayı obasını bassa da Ertuğrul Bey Moğollar’ın arasına soktuğu gizli casusu Mergen sayesinde, Sultan’ı Berke Han’ın kaçırdığına inandırmıştı.
 

Selcan’ın kendisine attığı tokadı sindiremeyen Sırma, Selcan’a hançerle saldırmış fakat kendini savunmaya çalışan Selcan, Sırmay’ı yaralamıştı. Bu olayı öğrenen Beybolat Bey, sinirinden deliye dönmüş, yargısız infaz yaparak Selcan’a kırbaç cezası vermek istemişti. Ertuğrul Bey ise son anda yetişip bu duruma engel olup Selcan’ı yeniden adil bir şekilde yargılayıp İlbilge’nin verdiği ifadeyle de suçsuz olduğunu ortaya çıkarmıştı.
 
Ertuğrul Bey, Alıncak’a Moğollardan çalınan altınları verme sözüyle obasını geri almıştı. Alıncak’ın amacı ise altınları aldıktan sonra Ertuğrul Bey’i öldürmekti. Ertuğrul Bey bu oyunu anlayıp Komutan Alıncak’a yeni bir hamle yapmış ve onlardan kaçırdığı Sultan Keykavus’u onlara teslim edeceğini söylemişti. Komutan Alıncak da tüm itibarı bu meseleye bağlı olduğu için bu durumu mecburen kabul etmişti.
 
Peki, Ertuğrul Bey Sultan Keykavus’u Alıncak’a teslim edecek midir? Selcan ve Sırma arasında yaşanan meselelerden sonra sular duracak mıdır? Söğüt’ü geri alan Ertuğrul Bey’i ne gibi gelişmeler beklemektedir? Ertuğrul Bey’in hamleleriyle köşeye sıkışan Komutan Alıncak’ın yeni hamlesi ne olacaktır? Obasını ve Söğüt’ü geri alan Ertuğrul Bey’e karşı Beybolat ne yapacaktır? 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Scroll Ad 300x250
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle