Düğün Fotoğrafçısı Çocuk Gelini Görünce Damadı Dövdü

Güncel 9 Temmuz 2018 17:20
Videoyu Aç Düğün Fotoğrafçısı Çocuk Gelini Görünce Damadı Dövdü
A
a

Malatya'da düğün fotoğrafçısı, gittiği fotoğraf çekiminde geline kaç yaşında olduğunu sordu. "15" cevabını alan fotoğrafçı "çocuk gelin fotoğrafı çekmem" dedi. Damat ile tartışmaya başlayan fotoğrafçı damadın burnunu kırdı.

Malatya'da düğün fotoğrafçısı Onur Albayrak, gittiği fotoğraf çekiminde geline kaç yaşında olduğunu sordu. 15 cevabını alan fotoğrafçı çocuk gelin fotoğrafı çekmem dedi. Damat ile tartışmaya başlayan fotoğrafçı damadın burnunu kırdı.

"ÇOCUK GELİN FOTOĞRAFI ÇEKEMEM"

Malatya'da düğün fotoğrafçılığı yapan Onur Albayrak, bir düğün için fotoğraf çekimine gittiğinde yaşı küçük görünen geline kaç yaşında olduğunu sordu. Habere göre "15" cevabını alınca da "çocuk gelin fotoğrafı çekemem" diyerek duruma tepki gösterdi.

ÇIKAN KAVGADA DAMADIN BURNUNU KIRDI

Bunun üzerine damat, anlaşmayı bozduğu gerekçesiyle fotoğrafçı Albayrak ile tartıştı. Israrla çekimin yapılmasını isteyen damat ile fotoğrafçı arasında yaşanan yaşanan kavgada damadın burnu kırıld

"ÇOCUKLARIN SAÇINA DUVAK TAKILMAZ, KIR ÇİÇEKLERİ İLE SÜSLENMİŞ TAÇLAR TAKILIR"

Dün sosyal medyada yayılan "Fotoğrafçıdan damada anlamlı dayak" haberi doğrulandı. Sosyal medyada paylaşılan haber fotoğraflarının ardından açıklama yapan Onur Albayrak, "İki gündür bu haberi görüp gerek arayan gerek mesaj yazan tüm dostlara teşekkürler. Evet, maalesef durum bu. Keşke yaşanmasaydı ama yaşandı. Bir daha olsa gene "çekmiyorum" der miyim? evet derim. Kimse kusura bakmasın, çocuk gelin de çocuk istismarıdır benim gözümde ve hiç bir kuvvet bana o çocuğun gelinlikle fotoğrafını çektiremez. Çocukların saçına duvak takılmaz, kır çiçekleri ile süslenmiş taçlar takılır ancak. Saygılarımla" ifadelerini kullandı.
Kaynak : habercom
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle