Ekranı meraklı gözlerden gizleme uygulaması

Teknoloji 23 Mart 2017 17:52
Videoyu Aç Ekranı meraklı gözlerden gizleme uygulaması
A
a

Akıllı telefon kullanırken yaşanan en rahatsız edici durumlardan biri bu uygulama ile ortadan kalkıyor. Privacy Shade ile telefonu kullanırken, ekranınızı gizleyin!

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile edinilen en kötü alışkanlıklardan biri de yanınızdaki kişinin ekranına bakıp, durmak olabilir. Özellikle toplu taşıma sırasında başımıza gelen bu olay, resmen yancılık ile gazete okumanın yerini almış durumda.

BlackBerry kullanıcılarına harika uygulama

Artık eski dönemlerindeki kadar iyi durumda olmasa da Blackberry arada sırada harika fikirleri ile çıkageliyor. Özel hayatın gizliliği noktasına hayli önem veren bir firma olan BlackBerry, Privacy Shade isimli uygulama ile yeniden gündemde.

Bu uygulama basitçe ana ekranınızı meraklı gözlerden gizlerken, sizin de rahat rahat ekranı kullanmanıza olanak sağlıyor. Zaten uygulamanın Google Play'de bulunan açıklama kısmında da aynen şunlar yazıyor:"Privacy Shade, hala tam ekranla etkileşimde olmanıza izin verirken, kontrol ettiğiniz küçük bir görüntüleme alanı haricindeki her şeyi engelleyerek çevrenizdeki kişilerin ekranınızı görmesini engeller."

Ayarlanabilir bir ölçeklendirme sunan uygulama, sadece sizin dokunduğunuz alanın görülmesini sağlıyor. İsterseniz de saydamlığı değiştirerek ortama tamamen uyumlu hale getirebiliyorsunuz.

Android 5.0 ve üzeri Blackberry cihazlarla uyumlu uygulama ne yazık ki diğer Android akıllı telefonlar için sunulmayacak. (shiftdelete)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle