Erkek Gömlek

Alışveriş Tüyoları 11 Ağustos 2017 23:43
Videoyu Aç Erkek Gömlek
A
a

Yaz sezonunun açılması ile erkek gömlek modası da netleşmeye başlıyor. Havaların ısınmaya başlaması ile birlikte gömlek ceket uyumuna son veren erkekler, yalnızca gömlek kullanmaya başlıyor. Haliyle gömlekler de daha ön plana çıkıyor. Bu yüzden yeni sezon kreasyonlarının büyük kısmını erkek gömlek çeşitleri kalıyor.

Erkek Gömlek Modası

Erkek gömlek modelleri artık eskisi kadar sade değil çeşitli renk ve desenlere tercih ediliyor. Kısa kollu gömlekler ise piyasadan baya bir çekildi diyebiliriz. Çünkü erkekler kısa kollu gömlekler yerine uzun kollu gömlekleri katlayarak giymeyi tercih ediyorlar. Böylece pazularına oturan gömlekler sayesinde daha çekici bir görüntüye imza atıyorlar.

Erkek Gömlek Kombini

Erkekler gömlekleri genellikle pantolonlar ile kombinliyor olsa da yaz ayları için şortlar da iyi bir alternatif. Kot, kanvas ya da keten kumaştan gömlek veya şortlar ile casual gömlekleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Erkekler kol katlama modası gibi paça katlama modasına da rağbet gösteriyor ve bileklerini gösterecek şekilde ayakkabı pantolon kombini yapıyorlar. Bunlar gibi şık kombinler oluşturmak için https://shop.ltbjeans.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle