Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölüm

Diziler 12 Mart 2019 20:10
Videoyu Aç Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölüm
A
a

Salı günlerinin vazgeçilmezi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. bölümüyle sevenlerinin karşısına çıktı. İzleyiciler büyük bir merakla Alparslan'a neler olduğunu merak ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölümü aileceizle.com'dan takip edebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitleyecek. Alparslan'ın durumu izleyiciler tarafından merak ediliyordu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölüm şimdi merakla beklenir oldu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129 son bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz. Ailenizin sitesinden takip edebilirsiniz. Çünkü ailenizin sitesi aileceizle.com ailenin bütün bireylerine hitap ettiği gibi, çocuklarınızıda sitemize emanet edebileceğiniz güvenli bir sitedir. 


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 129. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Zeki'nin Çakırbeylileri bitirmek üzerine yaptığı planın ilk kurbanı olan Alparslan, sevdikleri uğruna gözünü bile kırpmadan canını feda edebileceğini bir kere daha kanıtlamıştır.

ÜNAL, HIZIR'IN KARŞISINDA DURAN İLK KİŞİ OLUYOR

Yeğenine yapılanlara karşılık öfke ile düşüncesizce hareket etmesinden korkulan Hızır'ın karşısında ilk duracak kişi Ünal Kaplan olacaktır. Alparslan'ın başına gelenlerin ardından kendi de dahil hiç kimsenin canını umursamayacak olan Hızır, ondan beklenenin aksine mantıklı bir plan yapar. En büyük amacı ise bundan sonra sevdikleriyle değil bizzat kendisiyle savaşmaları gerektiğini düşmanlarına öğretmek olacaktır.

Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölümde neler yaşanacak? İşte cevabı fragmandan takip edelim.Zeki, icraatlarıyla masanın karşısında adeta bir güç gösterisi yaparken gözünü diktiği para ve mallardan önce herkesin nefretine sahip olmuştur. Başta façalılarla yakınlaşmayı hedefleyen Zeki, bu amacına ulaşamayınca ilk işi Hızır'ı öldürmek için harekete geçmek olacaktır.

Bahar günlerine girdiğimiz şu günlerde ülkemizde havalar ısınırken Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 129.Bölümü'de oldukça sıcak geçeceğe benziyor. Neden mi. Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Gittikce ısınacak dizide çatışmalar birbirini takip edecek. Gizli ilişkiler deşifre olacak. Istıhbaratın işe girmesi ile daha zor günler Hızır ve ailesini bekliyor olacak. Kim ne derse desin Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yani EDHO artık daha çok izleyecek. Gelecek bölümler daha bir merakla beklenir olacak. 

ŞİMDİ EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 129.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?  Diye herkes merak ediyor. Yayınlanan fragman sitemize eklenmiştir. 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü olan 129.Bölüm 19 Mart 2019 Salı günleri ATV ekranlarında olacak. Saat: 20:00'de başlayacak dizi her zamanki gibi yine büyük ilgi göreceği düşünülüyor. 

.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Scroll Ad 300x250
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle