Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 86.Bölüm Fragmanı

Diziler 24 Aralık 2017 13:30
Videoyu Aç Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 86.Bölüm Fragmanı
A
a

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 86.Bölüm Fragmanı ve detaylar...

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 86.Bölüm merakla beklenirken, bir önceki bölümlerle ilgili detayları hatırlayalım. 86.Bölüm Fragman aşağıda yayınlanmıştır.

"Madem gidiyorum, Ünal ile Ekrem'i de götüreyim!"

Hızır Çakırbeyli en büyük darbeyi hiç beklemediği yerden almıştır. Zeynep'in ölümünün arkasından Nevzat'ın çıkması hem Çakırbeyli ailesinin hem de Ünal Kaplan'ın masasının akıbeti açısından büyük önem taşır. Yüzleştiği gerçekle yıkılan Hızır'ın şahsi bir zafiyet göstermesi halinde ortalık toz duman olacaktır. Bu yüzden Ekrem başta olmak üzere tüm masa üyeleri kendilerini kurtarmak için harekete geçerler. Masanın Hızır'dan gizli yaptığı planlardan nasibini alan ilk kişi Mürsel olacaktır. Kurduğu oyunda asıl köşeye sıkışan Nevzat'ın ise başına geleceklerden nasıl kurtulacağı merak konusudur.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 86. bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Deniz Çakır ile Oktay Kaynarca'nın başrolünde oynadığı dizinin son bölümünde Hızır, Kaptan kod adlı kişinin nevzat olduğunu öğrendikten sonra peşine düşüyor. Hızır, söz verdiği gibi Mürsel'i serbest bıraktı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün final sahnesinde Ömer'in "Birini öldürdüm!" sözü herkesi şok eder.Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 86. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 86. yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor Heyecanla izlenen dizinin son bölümünden sonra yeni bölüm fragmanı Google'da aranmaya başlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde Hızır, kaptan kod adlı adamın Nevzat olduğunu yani kendisinin ölüm emrini veren ve kızının ölüm sebebi olduğunu öğrendikten sonra ilk işi Ünal ile Ekrem'e bunun hesabının sorar. Bu yüzden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı dörtgözle bekleniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 86. yeni bölüm fragmanı geçen haftalarda olduğu gibi Pazar günü yayınlanabilir.  Yayınlandığında Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Hızır, söz verdiği gibi söyledikleri karşısında Mürsel'i serbest bırakır. Fakat masadakiler, Nevzat ismi ile birlikte kendi geleceklerini düşünmeye başlarlar. Bu yüzden Hızır'dan habersiz olarak onun serbest bıraktığı Mürsel Kara'yı öldürmek için plan yaparlar. Bu planda intikam arzusu ile yaşayan Canan'ı da katarlar. Fakat ona verdikleri silah boş çıkar. Onu öldürme işi ise hapiste iken yaralanmasını sağladığı Tipi Murat'a düşer. İşte Mürsel Kara'nın infaz edildiği sahne...

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 86.BÖLÜM FRAGMANI BURADA ....


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle