Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 93. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diziler 27 Şubat 2018 21:16
Videoyu Aç Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 93. bölüm fragmanı yayınlandı mı
A
a

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 93. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde neler olacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6 Mart 2018 Salı akşamı ATV'de...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde: Zehir taciri Pudra Hakkı'nın mekanına bomba koymak üzere yola çıkan Çakırbeyliler, gittikleri yerde Şahin Ağa'nın sürpriziyle karşılaşmışlardır. Servet'in patlaması engellenemez bombasıyla mekanda sıkışıp kalan İlyas, Alparslan ve dostlarının oradan kurtulması için bir mucizeye ihtiyaç vardır. 
EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 93.BÖLÜM FRAGMANI

Dizinin yeni bölümü 6 Mart Salı günü ATV ekranlarında yine sevenleri ile buluşacak, her geçen gün yeni konuları ile sevenlerinin ilgisini çekmeyi başaran Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz 93.Bölüm fragmanı aileceizle.com sitesinde siz dizi severler için yayınlanacaktır. 

Davut'un, devleti uğruna kendini yok etmesiyle başlayan büyük planının bir parçası olmaya razı gelen Hızır, düşmanıyla uzlaşmaya yanaşmaz. Hızır'ın, dostlarının ölümüne göz yummasını bekleyen Hakkı ise hiç beklemediği bir hamle ile karşı karşıya kalacaktır.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 93.BÖLÜM FRAGMANI  henüz yayınlanmamıştır. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Scroll Ad 300x250
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle