Evlilik programları kafa karıştırdı hangisi devam ediyor

Magazin 15 Ağustos 2017 19:24
Videoyu Aç Evlilik programları kafa karıştırdı hangisi devam ediyor
A
a

Geçtiğimiz sezon RTÜK'e yapılan şikayetler üzerine Meclis gündemine de alınan izdivaç programlarının akibeti halihazırda tartışılmaya devam ediyor.

RTÜK, uzun dönemdir tartışılan evlilik ve izdivaç programlarıyla ilgili tek tek kanallarla görüşmüş, Olağanüstü Hal (OHAL) kapsamında çıkarılan 690 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile yeni bir düzenlemeye tabi tutulan programların çocukların televizyon izlediği saatlerde yayınlanamayacağına dair kural getirilmişti.

RTÜK, söz konusu programlarla ilgili geçtiğimiz harekete geçerek ve kanallarla toplantı yapmaya başlamıştı. İlk olarak Kanal D yönetimi ile yapılan toplantının ardından Asuman Dabak‘ın sunduğu ‘Gel Barışalım’ programını yayından kaldırdığı ve yapımcı firmanın yeni bir format aradığı öğrenildi.

ZUHAL TOPAL’LA İZDİVAÇ KALKTI, SEDA SAYAN FORMAT DEĞİŞTİRDİ

Geçtiğimiz cuma günü ise görüşme sırası Star TV’deydi. Aynı durum Star TV yönetimine de söylenip ve ‘Zuhal Topal’la İzdivaç’ programının yapılmaması kararlaştırılmıştı.
RTÜK, Perşembe günü ilk olarak Show TV ekibiyle görüştü. Kanal yöneticileri Seda Sayan’ın bu dönem izdivaç programı yapmayacağını, sadece cezaevi mağdurlarıyla ilgili bir program yapacaklarını açıkladı.

ATV İLE GÖRÜŞÜLMEDİ 

Söz konusu formata sahip programlar arasında en çok tartışılanı atv’deki Esra Erol‘un sunduğu programdı. ‘Esra Erol’da’ isimli programın akıbeti bu süreçte belli olmadı. Zira RTÜK halihazırda atv ile görüşme gerçekleştirmedi.
'Esra Erol'da' programının akibeti merak edilirken açıklama programın resmi Instagram sayfasından geldi.
'Esra Erol'da yakında başlıyor' yazan paylaşım herkesin kafasını karıştırdı..
Kaynak : mynet
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle