Game of Thrones'un 8.Sezondan Son Fragman Hayranlarını Şaşkına Uğrattı!

Yabancı Diziler 27 Şubat 2019 22:03
Videoyu Aç Game of Thrones'un 8.Sezondan Son Fragman Hayranlarını Şaşkına Uğrattı!
A
a

hayranları final sezonunu beklerken yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı. Yapımcıların izleyicileri heyecanlandıracak 6 saniyelik klibini The Sun'dan sizler için derledik.

Videoda Daenerys Targaryen'ın Lekesiz ordusunun üzerinde uçan ejderha görünmekte.Videonun kalan kısmında ise Arya Stark'ı gökyüzüne şaşkın biçimde bakarken görüyoruz. Bu sırada etrafındaki insanlar panikleyerek kaçıyor gibi duruyor.

HBO geçtiğimiz ay, 14 Nisan'da prömiyer yapacak olan ve heyecanla beklenen 8. sezon için bir fragman yayınlamıştı.
Klipte Starklar, ailelerinin gömüldüğü Kış Tepesi'ndeki ürkütücü mahzenden geçiyordu.

Bütün bu görüntüler, hayranların kafalarında birçok teori kurmasına sebep oldu.

Bazıları, fragmanın sonunda çıkan Arya, Jon ve Sansa'nın heykellerinin yaklaşan komplo için ipucu verdiğini düşünüyorlar. Arya ve Sansa'nın heykelleri şu anki yaşları gibi görünürken Jon'un heykeli daha genç duruyor. Bu durum, Jon'un Arya ve Sansa'yı geride bırakacağını düşündürüyor.

Klibin sonunda her yer donmaya başlıyor. Bu da ak gezenlerin güneye doğru ilerlediği anlamına geliyor.

Arya, Sansa ve Jon'un heykelleri varken Bran'in heykeli mahzende görünmüyor. Bu sırada buza dönüşen tüy görüntüsü, Game of Thrones hayranlarına Isaac Hempstead Wright tarafından canlandırılan Bran'in Gece Kralı olacağını düşündürdü.
 

GAME OF THRONES SEZON 8 YAKINDA BAŞLIYOREn genç Stark üç gözlü kuzguna dönüştükten sonra kuzeyde kalmıştı ama izleyenlerin birçoğu ilerleyen zamanlarda ak gezenlerin lideri olarak karşımıza çıkacağına inanıyorlar.

Kit Harington tarafından canlandırılan Jon Snow ise karanlık mağarada yürürken Lyanna Stark'ın heykelini geçiyor. Tanıtım videosunu izleyen hayranlar, sahnede duyulan sesler ve yere düşen tüyün önceki sezonlara gönderme olduğunu düşündüler.

Lyanna'nın Jon'u doğurduğu ve ölmeden önce bebeği Ned'e verdiği zaman söylediği "Beni korumak zorundasın." cümlesi açıkça videoda duyuluyor.

Yedinci sezonun en büyük olaylarından biri Jon Snow'un Ned'in gayrimeşru çocuğu değil de, Lyanna ve Rhaegar Targaryen'in oğlu olduğunu öğrenmek olmuştu. Ki bu da Jon'u
Demir Taht'ın gerçek varisi yapıyordu. Şimdi videoyu izleyen Game of Thrones hayranları, Jon'un sonunda doğuştan kazandığı hakkın arkasındaki gerçeği öğreneceğini düşünmeye başladılar.

GAME OF THRONES 8.SEZON 1.BÖLÜM YAKINDA BAŞLIYOR

Final sezonu olarak ekrana gelecek dizinin;

Game Of Thrones 8.Sezon 1.Bölüm 14 Nisan 2019
Game Of Thrones 8.Sezon 2.Bölüm 21 Nisan 2019
Game Of Thrones 8.Sezon 3.Bölüm 28 Nisan 2019
Game Of Thrones 8.Sezon 4.Bölüm  5 Mayıs  2019
Game Of Thrones 8.Sezon 5.Bölüm 12 Mayıs 2019
Game Of Thrones 8.Sezon 6.Bölüm 19 Mayıs 2019 tarihinde yayınlacak.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Scroll Ad 300x250
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle