Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 109.bölüm fragmanı

Kategori: Diziler - Tarih: 26 Eylül 2018 00:22
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 109.bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu 108.bölümüyle ekrana geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır Çakırbeyli Silahlarını alan Devran'ı öldürme sahnesiyle bölüm sona erdi. Şimdi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 109.Bölümde nelerin olacağı merak ediliyor. İşte detaylar...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 108 bölümüyle ekranlara merhaba dedi. Dizinin başrolünde bulunan Deniz Çakır, sezon arasında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosundan çıkarılmıştı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 109.Bölüm ne zaman, saat kaçta ekranlarda olacak?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 109 YENİ BÖLÜM SAAT KAÇTA? EDHO

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ikinci bölümüyle 3 ekim akşamı ekranlara gelecek. EDHO saat 20.00'da atv ekranlarında sevenleriyle buluşacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 108. YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

"Bu masadaki herhangi biri senin dostunsa, sonu senin gibi olacak!"

Hızır Çakırbeyli, bir yandan ardında bırakmak zorunda kaldıklarıyla hayatının en büyük sınavını verirken diğer yandan uluslararası arenada kendini göstermek için bir yola koyulmuştur. Gücüne güç katan yeni ortaklarıyla dünyadaki hiçbir kuvvetin karşılarında duramayacağını kanıtlama zamanıdır artık. Ünal Kaplan danışmanlığında, Avrupa'nın önde gelen ticaret adamlarının buluşacağı bir toplantı tertip edilir. Kendini masaya davet ettiren sürpriz bir isim ise yeni bir savaşın fitilini ateşler. Adeta meydan okuma yarışına dönüşen bu toplantıda, Çakırbeyliler bir kez daha itaat etmenin onlara göre olmadığını dünyaya kanıtlarlar. Masaya bıraktığı ölümcül hediyeyle asıl patronun kim olduğunu gösteren Hızır, yaptığı eylemin karşılığını çok geçmeden alacaktır.

Masada başlayan savaş, dışarıda yeni cepheler ortaya çıkartırken Alpaslan'a da büyük görevler düşer. Beklenmedik bir yerde ve zamanda, ailesinin hayatını kurtaracak bilgilerle karşısına çıkan eski bir dost, zorlu bir kararla karşı karşıya kalmasına neden olur. Hem devletine hem ailesine olan sadakatiyle tanınan Alparslan'ın kararı, O'nu yeni bir maceranın içine doğru sürükleyecektir.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 109.BÖLÜM FRAGMANI henüz yayınlanmamıştır. 
 

http://www.aileceizle.com/haberprint/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-109-bolum-fragmani-21933.html