İçerde 37. bölüm fragmanı

Diziler 30 Mayıs 2017 19:21
Videoyu Aç İçerde 37. bölüm fragmanı
A
a

İçerde yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor.

İçerde 37. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Show Tv’nin sevilen dizi İçerde her pazartesi izleyicisi ile buluşuyor. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor gibi güçlü isimlerin yer aldığı dizi saat 20.00’da ekrana geliyor. Son bölümde ezeli düşman olan Mert ve Sarp gerçeği öğrendiler. Yıllar önce yolları ayrı düşen Yılmaz Kardeşler, Coşkun sayesinde birbirlerine kavuştular. Ancak yılların acısını çıkarmadan önce Celal’in hesabını kapatmak üzere harekete geçtiler. Oldukça heyecanlı biten yeni bölümün ardından izleyiciler fragmanı heyecanla bekliyorlar. İçerde 37. yeni bölüm fragmanı ve yayınlanan son 36. bölüm izleme linki sizlerle olacak.
 
 


İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Birbirlerinin ezeli düşmanı olan Sarp ve Mert, büyük gerçeği öğrendiler. Yıllar önce yolları ayrı düşen Yılmaz Kardeşler, Coşkun sayesinde birbirlerine kavuştular. Ancak yılların acısını çıkarmadan önce Celal’in hesabını kapatmak üzere harekete geçtiler. Her ikisinin de işi artık daha zor.
 
“İçerde” olan Mert, Celal’in ona her “evlat” deyişinde öfkeden köpürürken, polis olduğunu kanıtlayamayan Sarp kaçak durumuna düşmüştür. Polis ve Celal, Sarp’ın peşine düşerken iki kardeş Celal’e karşı birlikte mücadele ederler. Ancak Celal’le yüzleşmek isteyen bir kişi daha var: Kudret!

İÇERDE 37.BÖLÜM FRAGMANI


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle