İdeal Seyahat Bavulu

Alışveriş Tüyoları 12 Temmuz 2017 23:31
Videoyu Aç İdeal Seyahat Bavulu
A
a

Seyahate çıkarken yanınıza alacağınız eşyanın miktarı ihtiyaçlarınıza ve seyahat süresine göre değişir.

Seyahatin ne kadar süreceğinin tam olarak kestirilemediği durumlarda yanınıza normalden biraz daha fazla eşya almanız gerekse de çok fazla eşya alıp kendinize yük yaratmaktan da uzak durmanız gerekir. Böyle durumlarda orta boy valiz, en mantıklı seçenektir. Orta boy valizler kullanıcıya taşıma zorluğu çıkarmayan oldukça kullanışlı seyahat malzemeleridir.

Güvenilir ve Kullanışlı

Orta boy valizlerin ortalama boyutu 66x44x27 santimetre şeklinde, ortalama ağırlığı ise 3750 gram olarak belirlenmiştir. Orta boy valizlerimiz dayanıklı ve sert malzemelerden üretilmesine rağmen gramajının ağır olmaması taşıma kolaylığı sağlar. Orta boy valiz ürünlerimizde şifreli kilit sistemi de bulunmaktadır. Bu sayede valizlerinizi gönül rahatlığıyla bagaja verebilir, daha rahat ve güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Darbeye Karşı Dayanıklı

Valizlerimizin yüzeyleri darbe önleyici olabilmesi için sert malzemeyle kaplıdır. Ayrıca kumaş bavullarımız sahip oldukları su geçirmez yüzey sayesinde dört mevsim sorunsuz seyahat garantisi verir. Seyahatleriniz arttıysa siz de hemen şimdi http://www.myvalice.com.tr/orta-boy-valizler adresine gelin, orta boy valiz reyonumuzdan dilediğinizi en uygun şartlarda sipariş edin ve seyahat için daha fazla zaman kaybetmeyin.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle