Incredibles 2 geliyor

Sinema 15 Şubat 2018 22:31
Videoyu Aç  Incredibles 2 geliyor
A
a

İlki 2004 yılında izleyiciyle buluşan Incredibles'ın devam filminden ilk fragman geldi.

Pixar’ın 14 yıl önce 2004’te çıkardığı Incredibles animasyon filminin 2.si geldi.  İncredibles 2 filminin fragmanı yayınlandı. 

Pixar, dün gece Kış Olimpiyatları’nda herkesin uzun süreden beri beklediği “Incredibles 2” isimli animasyon filmi için bir fragman yayınladı. 
 
Incredibles 2 yine ilk film kadar iddialı. Serinin bu filminde ailenin babası Mr. Incredible (Bob Parr)’ın evde çocuklarla ilgilenirken, ailenin annesi Elestigirl(Helen Parr) kötülerle mücadele etmek için bir maceraya çıkıyor. Çocuklara bakmanın, hele bu çocukların özel güçleri varsa ne kadar zor bir şey olduğunu gören Bob Parr, son derece eğlenceli görüntülerle karşımıza çıkıyor. Süper güçlere de sahip olsanız, eğer çocuğunuz varsa ona matematik ödevlerinde yardımcı olmanız gerekiyor.
 
 
Incredible 2, ilk filmde olduğu gibi süper güçlü Parr ailesinin etrafında şekilleniyor. Baba Bob, anne Helen ve çocuklar Violet, Dash ve Jack-Jack yine çok iddialı bir maceraya çıkacaklar. Craig T. Nelson (Bob), Holly Hunter (Helen), Samuel L. Jackson (Lucius Best / Frozone), Sophia Bush (Voyd) gibi isimlerin seslendirmen kadrosunda olduğu film, ülkemizde 15 Temmuz tarihinde yayınlanacak. 
 
İşte Incredible 2 fragmanı

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu habere bakınız! Kapat


Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle