Instagram için yeni özellikler yolda!

Teknoloji 26 Eylül 2018 19:40
Videoyu Aç Instagram için yeni özellikler yolda!
A
a

Instagram, yeni güncellemeleri ile kullanıcılarını şaşırtacak gibi duruyor. Bununla birlikte, kullanıcıları için daha iyi bir sosyal medya deneyimi sunmaya çalışan uygulama, birbirinden güzel özellikleri ile karşımıza çıkıyor.

Instagram Lite ve tarayıcı sürümlerine bildirim özelliği geldi!

Yaşanılan gelişme ile birlikte Instagram‘ın Lite ve tarayıcı sürümlerine bildirim özelliği kullanıma sunuldu.

Böylelikle uygulamayı indirmeden de tarayıcı üzerinden, size gelen bildirimleri rahatlıkla görüntüleyebileceksiniz. Aynı şekilde bildirim özelliğinin uygulamanın Lite sürümü için de kullanıma sunulduğunu da belirtelim.

Güncellemeyle birlikte gelen yeniliklerin sadece bildirim özelliği ile sınırlı olmadığının da altını çizelim. Yeni güncellemeyle uygulamanın Lite ve web sürümlerinin daha işlevsel hale geldiğini de gözlemlemekteyiz.Güncellemeyle beraber daha kullanışlı hale gelen uygulamanın Lite ve web sürümünü kullanan kullanıcılar şimdilik normal uygulamada bulunan Direkt Mesaj ve video yükleme özelliklerine erişemeyecek.

Direkt Mesaj ve video yükleme özellikleri dışındaki tüm özellikler uygulamanın web ve Lite sürümlerinde kullanılabilir durumda olduğunu da görmekteyiz. Artık kullanıcılar Instagram uygulamasını indirmeden tarayıcı üzerinden rahatlıkla kullanabilecekler.

Popüler sosyal medya platformunun Lite sürümü ilk etapta Meksika’daki kullanıcıların huzuruna sunulmuş durumda. İlerleyen zaman içerisinde diğer ülkelerdeki kullanıcılar için hizmete geçecek olan uygulamanın Lite sürümü ile birlikte yetkililer düşük özelliklere sahip olan akıllı telefon kullanıcılarına kaliteli bir sosyal medya deneyimi yaşatmayı hedefliyor. (shiftdelete)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle