Kalbimdeki Deniz 54. bölüm 27 Ocakta

Diziler 21 Ocak 2018 11:25
Videoyu Aç Kalbimdeki Deniz 54. bölüm 27 Ocakta
A
a

Kalbimdeki Deniz 54. bölüm fragmanı yayınlandı.İşte detaylar...

Kalbimdeki Deniz 54. bölüm fragmanları izleyenleri heyecanlandırdı. Fox TV'de Cumartesi akşamları ekrana gelen Kalbimdeki Deniz dizisinde olayların ne yönde gelişeceği merak edildi. 

Kalbimdeki Deniz 54. bölüm fragmanı ise yayınlandı.


Alihan silahını Mirat’ın başına doğrultmuş, tetiği çekmek üzeredir. Deniz ve Ece bu sırada Alihan’ın evine gelir. Fakat onlar kapıya varmadan iki el silah sesi duyulur. Mirat mı, Alihan mı, yoksa hiçbir şeyden haberi olmayan Ozan mı zarar görecektir?

Hülya tarafından küçük düşürülen Şebnem, patlamaya hazır bir bomba gibidir. Söylediklerini Hülya’nın yanına bırakmayacak, ona hiç beklemediği bir kötülük yapmaktan çekinmeyecektir. Raşel yıllar sonra karşısına çıkan İzak’tan şirketteki hisselerine karşılık büyük bir iyilik isteyecektir. Fakat İzak’ın bu isteği yerine getirmek için yaptıkları hepsinin hayatlarını allak bullak edecektir.

Fikriye’yse intihara teşebbüs eden Figen’in moralini yerine getirmek için kızıyla felekten bir gün çalmaya karar verir. Deniz ve Ece’ye karşı açacakları savaş öncesi anne kız baştan ayağa yenilenecektir. 

Kalbimdeki Deniz 54. bölümüyle 27 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’de FOX TV’de!

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle