Mart ayında nikah masasına oturan çift karakolluk oldu

Güncel 22 Ağustos 2017 13:11
Videoyu Aç Mart ayında nikah masasına oturan çift karakolluk oldu
A
a

Geçtiğimiz mart ayında nikah masasına oturan çift karakolluk oldu! Caner şiddet iddialarına karşı suçlamalarla yanıt verdi.

Geçtğimiz sezon İzdivaç programında evlenen Caner Toygar ile Berke Kentli'nin evliliğinde kara bulutlar dolaşıyor. 

Caner Toygar'ın 5 aylık eşine şiddet uyguladığı iddia edildi.  Toygar iddialara Instagram sayfasından geniş çaplı bir yanıt verdi, eşini şuçladı. İşte o açıklama:

"Normalde bu konuyla ilgili bir şey yazmayacaktım. Yine basında benimle ilgili 'Caner Berke'yi dövdü, adliyeye sevk edildi' diye haber yapılıyor. Evet, olayın polis kısmı doğru ama şiddet yok. Berke'nin ifadesinde polis soruyor 'darp var mı?' O da 'hayır darp yok' diyor. İfadesi elimde. Kendisi darp yok derken siz beni nasıl suçlarsınız? İfadesinde 'telefonumu kırdı, tehdit etti' diyor... evet, telefonu kırdım. Kırma nedenim; başka erkeklerle mesajlaşırken yakaladım. O an kargaşa oldu. 'Telefonu ver' demeye başladı. Telefonu fırlattım, bağırıştık. Evi 3 kez terkedip giden birini affetmekle büyük hata yaptım. Ben bu sefer kendimi kullandırmam! Beni sırtımdan fena vurdun! Söyleyecek çok şey var, susuyorum... Allah doğrunun yanında. Güzel senaryo oynadınız. Allah var, herkes ettiğini bulacak. Para bitti, aşk bitti, beklentiler karşılanmadı Caner kötü oldu..."
 
Kaynak : milliyet
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle