Öğrenci yurdunda büyük skandal Kan donduran görüntü

Güncel 21 Şubat 2018 14:14
Videoyu Aç Öğrenci yurdunda büyük skandal Kan donduran görüntü
A
a

Çorum’da yatılı bir öğrenci yurdunda 3 öğrenci aynı yurtta kalan lise öğrencisini darp etti. Yurt odasındaki dayak olayı okuldaki öğretmenlerinin aileye haber vermesiyle ortaya çıktı. Gözü mosmor olan çocuğunu yurttan alan aile çocuklarını okula göndermek istemiyor. Darp olayına isyan eden anne Yıldız Küççük: 'Bu olay hangi insanlığa sığar? Ben çocuğumu yurda teslim ettim ölüsünü mü vereceklerdi bana' ifadelerini kullandı.

Olay, 18 Şubat’ta meydana geldi. Öğrencilerin bu yaptıkları yetmezmiş gibi darp olayını cep telefonuyla kaydettiler. Skandal olay dayak yiyen öğrencinin olayı ailesine anlatmasıyla ortaya çıktı.Yurdun yatakhanesinde kaydedilen görüntülerde G.E.K. iki tane sandalyenin üzerine oturuluyor. Görüntülerde elinde büyük bir sopa bulunan G.E.K.’nın tabanlarına vuruyor. Vurmanın etkisiyle kırılan sopanın bir parçası öğrencinin yüzüne geliyor. Daha sonra ellerini yüzüne tutarak yere düşen öğrenci yerde kıvranıyor. O sırada görüntüye elinde kemer bulunan bir başka öğrenci giriyor. Görüntülerde bir öğrencinin gülmesi ise dikkat çekiyor.
İddialara göre, Pazartesi günü gözü morarmış şekilde okula giden G.E.K.’nin durumunu gören öğretmenleri ne olduğunu sordu.

G.K.Ç.’nin kapıya çaptığını belirtince buna inanmayan öğretmenler durumu aileye haber verdi. Okula gelen G.K.Ç.’nin ailesi çocuklarına neler yaşandığını anlatması üzerine bir süre sonra öğrenci darp olayını anlattı. Çocuklarının darp olayının videosuna da ulaşan aile önce polise daha sonra ise Cumhuriyet Savcılığına giderek suç duyurusunda bulundu.
Kaynak : mynet
1000
icon
22 Şubat 2018 10:12

0 0 Cevap Yaz
ahmet 22 Şubat 2018 10:12

allah akil versin

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Scroll Ad 300x250
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle