Payitaht Abdülhamid 36. Bölüm Fragmanı

Diziler 26 Ocak 2018 19:31
Videoyu Aç Payitaht Abdülhamid 36. Bölüm Fragmanı
A
a

Payitaht Abdülhamid 36.yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 2 Şubat tarihinde ekrana gelecek olan Payitaht Abdülhamid 36.yeni bölümünde neler olacak? TRT'de yayınlanan son bölümüyle ekrana gelen Payitaht Abdülhamid 36.bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti

Cuma günlerinin flaş dizisi Payitaht Abdülhamid 36.yeni bölümü ile ekrana geldi. Son bölümde Abdülhamid ile Karaso karşı karşıya geldi.Peki Payitaht Abdülhamid 36.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Evet bu sorudan önce dizinin önceki bölümünde neler oldu. Hem fragmanlarını izleyerek hemde özetinden bir hatırlayalım. 

Payitaht Abdülhamid yayınlanan son bölümde, Parvus saklandığı delikten çıkamayınca Abdülhamid’i alt etmek için karşısına Karaso’yu çıkardı. Demir yolu ve petrol anlaşmasında karar hisselerini almak için Abdülhamid’in paraya ihtiyacı vardı. Parvus önce Abdülhamid’in beklediği paranın önünü kesti. Abdülhamid başka bir yol bulmaya çalıştı. Parvus bu kez de Hüseyin’i öne sürdü. Onun yardımıyla Abdülhamid’in beklentilerini boşa çıkardı. Ancak Mahmud Paşa, Hüseyin Paşa’nın ipliğini pazara çıkaracak bir önlem aldı.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Parvus saklandığı delikten çıkamayınca Abdülhamid’i alt etmek için karşısına Karaso’yu çıkarır.
 
Demir yolu ve petrol anlaşmasında karar hisselerini almak için Abdülhamid’in paraya ihtiyacı vardır. Parvus önce Abdülhamid’in beklediği paranın önünü keser. Abdülhamid başka bir yol bulmaya çalışır. Parvus bu kez de Hüseyin’i öne sürer. Onun yardımıyla Abdülhamid’in beklentilerini boşa çıkarır. Ancak Mahmud Paşa, Hüseyin Paşa’nın ipliğini pazara çıkaracak bir önlem almıştır. 
 
Kemalettin ve Vasfi canlarını tehlikeye atarak yangından Naime ve Hatice’yi kurtarmayı başarırlar. Hatice amacına ulaşıp Saraya geri dönse de huzur bulamaz. Vasfi’den kurtulmak için kazdığı kuyuya bu kez kendisi düşer.
 
Abdülhamid diplomasi dehasıyla, Wilhelm’in Kudüs planını bozmayı başarır.
 
Abdülkadir’in babasının gözüne girmek ve işe yaradığını göstermek için yaptığı hamle, telafisi imkânsız zararlara sebep olur.
 
Dilşad, Murad’ın kendisinden şüphelendiğini anlayınca kaçmaya çalışır. Ama bu sefer de Vladimir’in eline geçer. 
 
Firuze, Bidar Sultan’ın ona kurduğu tuzaktan bihaber, Sarayda sultancılık oynamaktadır.  Bu kez gerçek yüzünü gizlemesi, Abdülkadir’i kandırması kolay olmayacaktır.
 
Abdülhamid her şeyden çok önemsediği milletinin geleceğini, Dilşad canını, Abdülkadir onurunu kurtarabilecek midir?

Peki Payitaht Abdülhamid 36.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 36.YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

Payitaht Abdülhamid 36.yeni bölüm fragmanı yayınlanmıştır. Haberimizden izleyebilirsiniz. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Scroll Ad 300x250
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle