Payitaht Abdülhamit 80.Bölüm Fragmanı ve detaylar

Diziler 22 Mart 2019 22:33
Videoyu Aç Payitaht Abdülhamit 80.Bölüm Fragmanı ve detaylar
A
a

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan tarihi dizi Payitaht Abdülhamid'in bu hafta yayınlanacak olan 80. bölümünün fragmanı yayınlandı. Her hafta heyecanın giderek arttığı dizinin yeni bölümünde, Abdülhamid'e büyük bir tuzak kurulmuştur. Ancak bu tuzak son anda Mahmut efendi tarafından önlenir. Peki, Payitaht Abdülhamid'in 80. bölümünde neler olacak?

PAYİTAHT ABDÜLHAMİT 80.BÖLÜM FRAGMANI 29 MART CUMA

Payitaht Abdülhamit 809.Son bölüm 29 Mart Cuma akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Dizinin fragmanı yayınlandığında sitemize hemen eklenecektir. İlk buradan izleyebilirsiniz. 

Başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Selen Öztürk ve Saygın Soysal gibi isimlerin yer aldığı Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta 78. bölümüyle ekranlara gelecek. Yeni bölüm öncesi pek çok ipucu veren 2. fragman yayınlandı. İşte, Payitaht Abdülhamid'in 78. bölüm fragmanları ve yeni bölüme dair kısa bir özet...

Yönetmen koltuğunda genç yönetmen Emre Konuk'un oturduğu Payitaht Abdülhamid'in 29 Mart'ta yayınlanacak yeni bölümünde; Abdülhamid’in suikasttan kurtulup kurtulamadığı merak ediliyor. Mahmut Efendi'nin çabaları sonuç verecek mi?

Sabahattin ise tekrar saraya girmek için hain bir plan yapar. Abdülhamit'e yapılacak suikastı söyleyerek affedilmeyi bekleyen ve böylece tekrar saraya girerek içerden gizli planları uygulama düşüncesi olan Sebahattin bu planında başarılı olabilecek mi? Payitaht Abdülhamit 80.Bölüm'de sonuç bulacak bu gelişmeler nasıl sonuçlanacak. Payitaht Abdülhamit 80.Bölüm Fragmanı yayınlandığında hem bu olaylar hakkında daha kesin bilgiler edineceğiz. Hemde son bölüm hakkında merak edilenleri öğrenmiş olacağız.Şer ittifakı ile amansız bir mücadeleye giren Abdülhamit'ın yeni tedbirleri neler olacak.

Halil Halid ise bir tuzağa çekilmiştir. Adamlarını kurtarmak için gözünü kırpmadan tuzagın üzerine giden Halil Halid bu tuzaktan kurtulabilecek mi? Payitaht’ı Jorris’in dağıttığı heroinden temizlemek için uğraşan Halil Halid'ın tek başına gittiği tuzaktan kim kurtaracak. 

PAYİTAHT ABDÜLHAMİT 80.BÖLÜM FRAGMANI 

Seniha Şivenaz’ın tehdidi altında sıkışmış, çıkış yolu aramaktadır. Bidar giderek ikilinin hallerinden şüphelenirken, Seniha bulaştığı bir tertipte suçüstü yakalanır. Her şeyi itiraf etmekten başka çaresi yoktur. Seniha’nın itirafının altında yine yalanlarla dolu sözler vardır.  Bidar, Naime’nin gizlice Akif’le görüştüğünü öğrenmesi ile Naime Akif'in gazetede yaptığı haberler sonunda Akif'i terk etmiştir.  Halil Halid içine düşeceği savaştan galip çıkabilecek mi? Abdülhamid suikasttan nasıl kurtulacak? İşte bütün bu soruların cevabı Payitaht Abdülhamit 80.Bölüm'de son bulacak. Fragman yayınlandığında aileceizle.com sitesinden izleyebilirsiniz. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Scroll Ad 300x250
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle