Kabe'den Canlı Yayın

Dini Bilgiler1 Ocak 2017 21:14
Kabe'den Canlı Yayın
A
a

Kabe'den Canlı Yayın 7/24 kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

MEKKE MEDİNE CANLI TV İZLE

Mekke TV de her saat kesintisiz olarak Kabe'den canlı yayın izleyebilirsiniz. Mekke TV de canlı kabe tavaf görüntüleri, kabe imamlarından canlı Kur'an-ı kerim ve mescidi nebevide kılınan canlı namaz görüntülerini izleyebilirsiniz. 

MEKKE (KABE) CANLI YAYIN


Kabe TV Mekke’den canlı yayın yapan asıl Saudi Qur'an TV olan kanaldır. Ücretsiz Kabe TV (Mekke TV) izlemek için sayfamızı sık kullanılanlara ekleyebilir günün her saati dilediğiniz zaman Kabe TV yi izleyebilirsiniz. Kabe TV yayını sitemizde sürekli güncellenmekte ve alternatif linkler ile sürekli izlenebirliği sağlanmaktadır. Kabe TV yi android, html5 destekli mobil cihazlarınız üzerinden de izleyebilirsiniz. Mekke’deki camiler, çarşılar, programlar ve vaazları canlı olarak izleyin.

Canlı tavaf görüntülerini izleyebilir. Mekke’de neler oluyor? Mekke’yi internetten izlemek, bilgi sahibi olmak ve Mekke ruhunu yaşamak için Kabe'den canlı yayın sayfamızda takipte kalınız. Canlı televizyon kanalları arasında en çok izlenen ve tüm dünyadan izlenebilen Kabe TV sizlere Antensiz TV ile ücretsiz olarak ulaşıyor. Ayrıca sitemizde Medine TV canlı yayınını da kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Kabe imamlarının sesinden online Kuran-ı Kerim dinleyebilirsiniz

MEDİNE CANLI YAYIN

1000
icon
Yusuf 22 Temmuz 2018 14:53

Güzel Mekke ve Medineyi bir arada izliyoruz.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Scroll Ad 300x250
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle