Söz 28.Bölüm Fragmanı burada

Diziler 24 Aralık 2017 13:03
Videoyu Aç Söz 28.Bölüm Fragmanı burada
A
a

Star tv ekranlarında izleyici ile buluşan sevilen dizi SÖZ 28.bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanırken, dizinin son bölümü ile ilgili detaylar burada. SÖZ 28.BÖLÜM fragmanı da sitemizde yayınlanıyor olacak.

Söz dizisinin önceki bölümünde şunlar yaşanmıştı.

Eylem, Avcı ve Ateş’i karşı karşıya getiriyor...

Teröristlerin pususuna düşen Tim buradan kurtulmanın yolunu ararken Yavuz ise Agâh’ı hiç beklemediği bir halde bulur. Tim ve Yavuz için tehlike henüz geçmemiştir.Annesinin ölümüyle ilgili öğrendiklerinin ardından Yavuz sinirli ve gergin bir ruh haline bürünür. Bu gerginlik Bahar ile olan ilişkisine de yansıyacaktır. Tim’in yerini yabancı istihbarata söylemek zorunda kalan Eylem ise bu hamlesi ile Avcı ve Ateş’i karşı karşıya getirir. 

Erdem’e ulaştırılan çok önemli bir istihbarat, Türk Silahlı Kuvvetlerini harekete geçirir. Çolak ve Büyükelçinin hain planlarına darbe indirmek üzere bir hava saldırısı düzenlenecektir. F16 uçakları için işaretleme yapmak üzere yola çıkan Tim hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Bu durum bütün operasyonu tehlikeye atacaktır.

Söz 28.bölüm yılbaşı nedeniyle bir hafta ertelenecek yani Söz 28.Bölüm 8 Ocak 2018 tarihinde Star tv ekranlarında yayınlanacak. 

Söz 28. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmamış olup,  İzleyicilerin ilgiyle takip ettiği Söz dizisi Star TV'de 28.bölümü ile 8 Ocak 2018 tarihinde pazartesi akşamı yayınlanmayı bekleyen Söz dizisi, bir özel harekat timinin, vatanı korumak için verdikleri "Söz" ile yaşadıkları destansı hikayeleri anlatıyor. Geçen hafta yayınlanan Söz son bölüm finalindeki F16'ların hedefinde Hatice'nin farkedilmesi sonrasında Yavuz çok zor bir karar vermek zorunda kalıyor. Hatice'yi kurtarmak için hedefe doğru hareket eden Yavuz Üsteğmen, bombaların arasında kalıyor.
Söz 27. yeni bölümde Yavuz Üsteğmen, annesi hakkında öğrendiklerinden sonra babasının kim olduğunu da acı bir şekilde öğreniyor. Yavuz Üsteğmen'in kendisine annesinin söylediği türkü, anılarında canlanıyor. Agah'ı bir köşede sıkıştıran Yavuz, onu yakalayacağı sırada anlattıkları karşısında şok geçiriyor.

İşte Söz dizisinin yayınlanan son bölüm fragmanıSÖZ 28.BÖLÜM FRAGMANI burada yayınlanacaktır. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle