Söz 32.Bölüm'de ne olacak fragman yayınlandı mı?

Diziler 29 Ocak 2018 23:32
Videoyu Aç Söz 32.Bölüm'de ne olacak fragman yayınlandı mı?
A
a

Söz dizisinin 32.Bölüm fragmanlarını burada izleyebilirsiniz.

Söz dizisi star tv ekranlarında ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Söz 32.Bölüm fragmanı henüz yayınlanmaya başladı. SÖZ 32.BÖLÜM FRAGMANI ve ilk önizleme yayınlandı. Bu fragmanda Yavuz Astsubay topal'ın eline düşmüştür. Söz 32.Bölüm'de Agah oğlu Yavuz'u kurtarmak için ne tür planlar yapacak. 

Söz önceki bölümde neler oldu?

Yavuz, Agah’la buluştuğu an, büyük bir tehlikenin içinde kalırlar.Yavuz öğrendiği gerçekle yüzleşirken, babası Hamit Karasu (Agah) onun göreve geri dönmesi için engelleri ortadan kaldırmıştır. Yavuz tekrar kutsal üniformasına kavuşurken Hafız, Şükran tarafından hain bir tuzağın içine çekilmek üzeredir.

Tim, Hafız’ın zor durumda olduğu haberini alır almaz harekete geçer. Ama teröristler çoktan hamlesini yapmış ve Hafız’ın etrafını çevirmiştir.

Çolak’ın röportaj hamlesi tüm dünya kamuoyunda büyük bir infiale neden olmuştur. Arkasına rüzgârı aldığını sanan Çolak hain planını devreye sokar. 

Çaylak ve Su’nun nişan töreninde aniden gelen bir haber üzerine Tim, Çolak’ın planını bertaraf etmek için harekete geçer. Yavuz ise Agah’la buluştuğu an, Baba-Oğul büyük bir tehlikenin içinde kalırlar. 

SÖZ 32.BÖLÜM FRAGMANI  yayınlandı. Vatanını sevmek feragat işidir. Yavuz babası Agah'ın açığa çıkmaması için teslim oluyor.


SÖZ 32.BÖLÜM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Scroll Ad 300x250
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle