SÖZ 74.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Diziler 11 Mart 2019 21:11
Videoyu Aç SÖZ 74.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?
A
a

STAR TV ekranlarında yayınlanan ve gün geçtikçe zirvedeki yerini iyice sağlamlaştıran Söz son bölümün ardından 74.Bölümü yayınlanacak 18.Mart Pazartesi gününü bekliyor. Şimdi herkes yeni bölümde nelerin olacağını merak ediyor.

Söz dizisinin yayınlanan son bölümünde karabatağın düştüğü kötü durumdan uyanmasıyla herkes rahat bir nefes aldı. Ateş tekrar karargaha döndü. Şimdi Söz dizisinde tim daha güçlü. 18 Mart 2019 Pazartesi yayınlanacak 74.Bölüm'de neler olacak?

Her şeyi unutabilirsin. Ama sana yaşattıklarımı unutamazsın. 

SÖZ ÖNCEKİ  BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

Dragan’ın etkisi altında olan Ateş karargaha bombalı saldırı yapmak için üzerinde bombalarla harekete geçiyor. Tim üzeri bomba ile dolu Karabatak’ı görünce adeta şok geçiriyor. Nazlı, hiçbir şeyden haberi olmayan Karabatak’a Tim’i hatırlatmaya çalışıyor. Silahlarını çeken TİM’in önünde duran Nazlı sevdiği adam için büyük bir savaş veriyor. Ateş ‘hepiniz öleceksiniz’ derken Albay Erdem elini pimden çekmesi için ona ‘Yapma Ateş’ diye bağırıyor. Ama Karabatak ‘buraya kadar’ diyerek bombayı harekete geçiriyor. Dragas, Karabatak hezimetinden sonra yeni bir plan yapıyor.

SÖZ SON BÖLÜM İZLESöz 74. bölüm izle, Söz son bölüm izle, Söz 74. son bölüm Star TV izle, Söz 74. bölüm fragmanı izle... Söz dizisi 18 Mart Pazartesi akşamı 74. yeni bölümü ile ekranlara geliyor! Diziseverlerin vazgeçilmezlerinden olan Söz, 3. sezonunda da ekranlarda fırtınalar estiriyor! Sağlam bir izleyici kitlesine sahip olan dizi, bu yıl ilk kez yeni bölümü ile izleyicilerinin karşısına çıkacka. Yeni sezonda Deniz Baysal, Ece Çeşmioğlu ve Sarp Akkaya gibi iddialı isimleri kadrosuna katarak kadrosunu yenileyen ve genişleten dizi, Pazartesi akşamları milyonları ekran başına kilitliyor. Söz 74. bölümde neler olacak? Söz dizisi 74. bölüm izle, Söz son bölüm izle, Söz tek parça Star TV izle, Söz dizisi son bölüm izle, Söz 74. bölüm fragmanı izlemek için aileceizle.com sitemizi takip etmeyi unutmayın. 

TURAN KAÇIRILIYOR

Tarık, Cahit ve Samet’i korku sarıyor. Sami’den sonra hedefte olduklarını biliyorlar. Ellerindeki tapular için Yavuz’un onları hedef alacağını biliyorlar. Ancak ihanet ittifakı geri adım atmak istemiyor. Tabi içlerinden biri hariç. Samet gizli gizli Yavuz’u arayıp ona anlaşma teklif ediyor. Yavuz yine zorlu bir sınavdan aklı ile çıkıyor. Tapuları ele geçiriyor. Ancak tapuların sevincini yaşayamadan Turan Usta’nın kaçırıldığını duyuyor. Linda, tapulara karşılık Turan’ın canını bağışlayacağını söylüyor. Yavuz hem Turan ustayı kurtarmak hem de tapuları korumak için zamanla yarışmaya başlıyor.

DERYA YAVUZ’A HALA GÜVENMİYOR

Sami olayından sonra Yavuz’un Derya’ya yakalanması an meselesi. Yavuz’un arkasında bıraktığı deliller Derya’nın eline geçiyor. Derya delillerin derhal araştırılmasını isteniyor. Üstelik bu delillerin Yavuz'la karşılaştırılmasını talep ediyor. Yavuz şimdi de Derya’ya depoda vurulan kişi olmadığını kanıtlamaya çalışıyor.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Scroll Ad 300x250
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle