Termal Tayt

Alışveriş Tüyoları 21 Mayıs 2017 21:17
Videoyu Aç Termal Tayt
A
a

Termal taytlar, önemli ölçüde bakteri üretimini engelleyerek, kötü kokuları da engeller ve sağlıklı bir şekilde kullanım imkanı sağlar.

Termal tayt, özellikle spor yapanların vazgeçemeyeceği bir üründür. Bu taytlar, diğer taytlara nazaran nem atma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda iç yüzeyi yumuşak olması ve ideal ısıyı koruması da tercih edilebilirliğini artırıyor. Bacak uçları, kalça ve diz iç taraflarında yer alan ek ağ parçaları, rahat bir şekilde vücut sıcaklığını sağlar. Diğer yandan vücudun şeklini koruma özelliğine sahiptir.


Neden Termal Tayt?

Termal tayt, elyaf ve en gelişmiş ipekler arasında yer alır. Kalıcı olarak bakteriyostatik özelliğe sahip olmasının yanı sıra, kullanıcısının ne kadar aktif olduğuna bakmaksızın, cildin doğal bakteri düzeyini korur. Aynı zamanda oldukça yumuşak ve rahattır. Termal taytlar, önemli ölçüde bakteri üretimini engelleyerek, kötü kokuları da engeller ve sağlıklı bir şekilde kullanım imkanı sağlar.

Termal Taytların Özellikleri
  • Termal tayt, teninizin doğal dengesini korur.
  • Teninizi kuru tutar.
  • Ciddi ölçüde terlemeyi kontrol altına alır.
  • Gün boyu giyilse dahi, oluşacak kötü kokuları engeller.
Sizler de termal tayt ürününün çeşitlerine www.thermoshop.com sitesinden göz atabilir, arzu ettiğinizi tercih edebilirsiniz.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle