The Walking Dead 8.sezon 9.bölüm fragmanı

Yabancı Diziler 29 Ocak 2018 21:38
Videoyu Aç The Walking Dead 8.sezon 9.bölüm fragmanı
A
a

The Walking Dead FX Tv ekranlarında 26 Şubat'ta ekrana gelecek. Türkiye

Bir televizyon efsanesi haline gelen, Robert Kirkman imzalı dizi "The Walking Dead" yeni sezonu ile Amerika yayınından 1 gün sonra FX kanalında ekrana gelecek Aralık ayı ortalarında yayınlanan 8.Bölümle ara veren The Walking Dead sezon arası sonrasında The Walking Dead 8.Sezon 9.Bölüm'le devam edecek.

Yine her zaman olduğu gibi sonuyla bizi merakta bırakan dizinin 9.bölümüyle yine heyecanı dorukta yaşatmasını bekliyoruz. Yayınlanan fragman da bizleri nelerin beklediğine dair ipuçları taşıyor.

Bildiğiniz gibi geçen sene temeli atılan büyük mücadele bu sezonda başladı. Liderlikten giderek uzaklaştığını hissetmeye başladığımız Rick bir kez daha ipleri eline aldı. Kingdom, Hilltop ve Alexandria’dakileri bir araya getirerek Negan‘a karşı mücadeleye girişti. Şimdiye kadar parça parça pek çok ufak mücadele seyrettik. Sezon arası finalinin özetine bakılırsa işte bu mücadeleler sonunda bir araya gelecek ve beklediğimiz asıl savaş başlayacak. Dolayısıyla sevdiğimiz karakterlerden bazılarına veda etmemiz fazlasıyla mümkün. Fragmana baktığımızda ise öne çıkan karakter Carl oluyor. Onu bekleyen kader ise bu bölümde belli olacak. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. 

The Walking Dead genellikle Kasım sonu, Aralık ayı başında sezon ortası finali yapıyor ve sezonun kalanı da Şubat ayında başlıyor. Henüz tam tarih açıklanmasa da yine aynısı olacak ve tahminimce sezonun ikinci yarısı 26 Şubat 2018'de başlayacak.

THE WALKİNG DEAD 8.SEZON 9.BÖLÜM FRAGMANI

AMC'nin deyişiyle sezonun ilk yarısındaki tüm hikaye ve çatışmaların bir araya geleceği bölümün genişletilmiş fragmanını aşağıda seyredebilirsiniz:

Dizinin "How It's Gotta Be" adlı bölümünde sezonun ilk yarısındaki her hikaye ve savaş birlikte çarpışmıştı.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu habere bakınız! Kapat


Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle