Titans Fragman

Diziler 20 Temmuz 2018 15:42
Videoyu Aç Titans Fragman
A
a

Warner Bros.'un açacağı yeni dijital platform DC Universe'de izleyiciyle buluşacak olan süper kahraman dizisi "Titans" için ilk fragman görücüye çıktı!

Titans Dizisinin Konusu : Hikayesi DC evreninin her bir köşesinden toplanan ve yakın zamanda süper kahramanlar olarak göreceğimiz genç bir gruba odaklanan Titans'ta Dick Grayson/Robin'in başını çekeceği Starfire (Anna Diop), Raven (Teagan Croft), Beast Boy (Ryan Potter) gibi karakterlerden oluşan takımın heyecan verici ve bol aksiyonlu kahramanlık hikayelerini izleyeceğiz.

TITANS 1. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Titans dizisinin bu senenin sonlarına doğru izleyiciyle buluşması bekleniyor. Dijital platformun diğer dizi projeleri Doom Patrol ve Swamp Thing ise 2019 senesi içinde yayın serüvenine başlayacak yapımlar.

Titans‘ın dizisinden ilk fragman geldi. Karanlık ve “soyutlaştırılmış” bir hikaye bizi bekliyor. Titans son dönemde genellikle Netflix’te de yayınlanan çizgi serileriyle gündemde. Ancak bu fragmanı izlemeden önce çizgi seriyi izleyenlerdenseniz sizi uyaralım. Dizinin tonu çizgi seriden çok farklı. Zira karşımızda eğlenceli ve kahraman olmaya hevesli bir grup “özel” genç bulunmuyor. Aksine çok daha karanlık, gerilim dolu bir fragman karşımızda duruyor. Dick Grayson’ın Robin’inin yer aldığı fragmanda Batman için de pek hoş sözler söylenmiyor…


Dizi, karakterlerimizin henüz bir grup oluşturmadan önceki döneminde başlıyor. Teagan Croft tarafından canlandırılan Raven, yardım için Brenton Thwaites’in hayat verdiği Dick Grayson’ın yanına geliyor. Graysonlar ise sirkte cambazlık yapan bir aile. Dick, anne ve babasını bir sirk “kazasında” kaybediyor. Daha sonra Batman’in himayesine giren kahramanımız ilk Robin oluyor. Ekibin diğer iki üyesi Beast Boy ve Starfire’ı da çok kısa süre görme şansına eriştiğimiz fragman özellikle CGI konusunda pek bir beklentimizin olmaması gerektiğini de gözler önüne seriyor.

Dizide Raven’a yardım edecek olan Robin’in Batman ile bağlarını kopardığını görüyoruz. İkilinin ilişkisindeki bu gerilimin Robin’in kahramanlık faaliyetlerinde değişime yansıdığı da görünüyor.

2019 yılı içinde yayına gireceği düşünülen Titans ile ilgili haberlerimiz aileceizle.com'da devam edecek. 


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Scroll Ad 300x250
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle