Vatanım Sensin 30.Yeni Bölüm Fragmanı

Diziler 30 Mayıs 2017 17:44
Videoyu Aç Vatanım Sensin 30.Yeni Bölüm Fragmanı
A
a

Vatanım Sensin 30.Bölüm'de neler olacak?

Vatanım Sensin 30.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 29.Bölümde nefeslerin tutulduğu bir anda final yaparak merak bırakan Vatanım Sensin’in 30. bölümünde Cevdet'in yazdığı mektup Vasili’ye ulaşıyor. Artık her şeyi öğrenen Vasili, ‘Oğlum Ali Kemal, Yunan Komutan Vasili'nin oğludur’ yazısıyla büyük bir şok yaşıyor. Vatanım Sensin 30. bölüm fragmanı ve daha fazlası bu içerikte...

Vatanım Sensin dizisinin 30.yeni bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Kanal D ekranlarının yayınladığı günlere damga vuran tarihi dizisi Vatanım Sensin’in yayınlanan son bölümü şaşırtıcı bir şekilde final yapmıştı. Cevdet ile ilgili tüm gerçeklerin ortaya çıkması ‘şimdi ne olacak?’ sorularına neden olmuştu. Yeni fragmanın yayınlanmasıyla birlikte ipuçları geldi. Artık tüm gerçekleri öğrenen Vasili’yi yeni bir sürpriz bekliyor.
Vatanım Sensin merakla beklenen 30. yeni bölümüyle 1 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Vasili, tüm gerçeği öğreniyor! Cevdet ve ailesinin geleceği ne olacak? Vasili'nin Cevdet'e yaptığı oyun ile Cevdet'in Yunanların içerisine sızdığı anlaşılır. Cevdet'in odasında sakladığı çok özel belgeler bile Vasili'nin eline geçer. Bu belgelerde tüm gerçekler ve Cevdet'in vasiyeti yer alır. Vasili'nin tüm okudukları arasında en can alıcı açıklama ise Ali Kemal'in Vasili ve Veronika'nın oğlu olduğunu belirten cümle olur. Vasili, Cevdet'ten ne istiyor? Leon, Hilal'i kurtarmak için bir çözüm yolu bulacak mı? Ali Kemal, gerçek anne ve babasının kimliğini öğrenecek mi?

Maskesi düşen Tevfik, yenilgiyi kolay kolay kabullenmez; kızgın ahalinin elinden Azize’yi esir alarak kurtuldu ve Eşref Paşa’nın hakiki vasiyetini Vasili’ye verdi. Cevdet’in casus olduğunu ispatlayan bu vasiyet, Tevfik’in Londra bileti oldu. Cevdet, Tevfik’in elindeki bu kozdan bihaberken, Tevfik’in de hiç hesaba katmadığı bir şey vardı. Maskesi düşen Tevfik, yenilgiyi kolay kolay kabullenemedi; kızgın ahalinin elinden Azize’yi esir alarak kurtuldu. Cevdet’in eline Ankara’ya istihbarat verebilmesi için beklenmedik bir fırsat geçti. Anadolu’nun işgalinin önlenmesi, bu fırsatın iyi değerlendirilmesine bağlıydı. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle