Vatanım Sensin 39.Bölüm Fragmanı

Diziler 24 Aralık 2017 12:34
Videoyu Aç Vatanım Sensin 39.Bölüm Fragmanı
A
a

Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizisi olmayı başaran Vatanım Sensin dizisinin 39.bölümü merakla beklenirken fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki Vatanım sensin 39.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin 39.Bölüm Fragmanı beklenirken, dizinin bir önceki bölümünde neler olduğunu şöyle bir hatırlayalım. 

Dağıstanlı'nın, Damat Ferit Paşa’ya suikast planlaması ile  Cevdet ile Tevfik karşı karşıya geliyor. Anadolu’daki işgalci devletler, Türk halkına karşı zulmü ve şiddeti arttırırlar. Milli mücadele için herkesin birlikte hareket etmesi gerekmektedir. Ankara Hükümeti, Dağıstanlı ve efelerin de düzenli orduya katılmasını talep eder. Dağıstanlı bu fikre sıcak bakmaz ve İzmir’e gelen Damat Ferit Paşa’nın öldürülmesini emreder. Bu vazife için de Yanık Efe adıyla bilinen Tevfik’i görevlendirir.

Tevfik, Yunan General Filippos’un davetiyle İzmir’e gelen Damat Ferit Paşa’yı öldürmeye hazırlanırken Cevdet planını harekete geçirmeye çalışır. Uzun bir aradan sonra Tevfik ile Cevdet karşı karşıya geleceklerdir.

Öte yandan Yunan askerleriyle savaşmak isteyen Azize, tıpkı Kara Fatma gibi kendi birliğini kurmak ister. Başta Efsun olmak üzere diğer kadınlar da Azize’nin yanında saf tutmak isterler. Dağıstanlı, çiftliğindeki bu mücadeleci ruh karşısında gurur duyar.

VATANIM SENSİN 39.BÖLÜM FRAGMANI yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz. 


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle