Yenidoğan bebeğin karnından çıkan doktorları şoke etti!

Aile 3 Mayıs 2017 16:44
Videoyu Aç Yenidoğan bebeğin karnından çıkan doktorları şoke etti!
A
a

21 yaşındaki bir kadın, ikiz bebeklere hamileydi. Oldukça zorlu bir hamilelik dönemi geçiren kadın için her şey doğuma kadar normaldi. Ama doğumda milyonda bir gerçekleşecek bir olay yaşandı. İkiz bebeklerinden birinin kafası diğerinin karnındaydı. Tıp camiası bu görüntü karşısında dondu kaldı.

Kafası sağlıklı olan kardeşinin karnına yapışık bir şekilde doğan parazit ikiz, diğerinin kanından besleniyordu.alihsiz bebeğin karnındaki kulakları ve gözleri olmayan kafayla birlikte bir de ekstra el vardı.Dr. Vijiyeta Garg, bebeği ve anneyi kurtarabileceğini söyledi. Başarılı bir sezaryenle ikisi de hayatta kalmayı başardı.Doktorlar arasında yapılan uzun görüşmeler sonucunda karnındaki parazit ikizi de hiçbir ücret talep edilmeden alındı. Dört saat süren bu operasyon da başarıyla tamamlandı. Küçük kız şimdi hastanede iyileşiyor. Parazit ikiz vakalarına milyonda bir rastlanıyor. 


 
Kaynak : internet haber
1000
icon
Güler cirit 10 Mayıs 2017 11:59

Yaradan bunları insanlar bir ders vermek için yaradıyor benden korkun benim neler yapacağım görün diyor insan kör sağır Rabbim böyle şeyler göstermesin

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Scroll Ad 300x250
Bu habere bakınız! Kapat

Ailece Hayati Eglenceyi Bilgiyi Paylasmak İçin Video İzle